Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Ручний інструмент — важлива складова для свердління отворів на поверхні із металу, дерева та інших матеріалів. Вся категорія продукції допоможе впоратися з роботою швидко та акуратно, не докладаючи зайвих зусиль. Щоб підібрати функціональний пристрій, радимо розглянути докладніше особливості.

Особливості та різновиди ручного інструменту

Пристосування є в кожному домашньому господарстві, адже вони можуть стати незамінними будь-якої миті. Якісний ручний інструмент дозволяє виконати широкий спектр робіт із мінімальними витратами грошей та часу. Для кожного виду обробки та матеріалу існує свій вид гаджетів, які мають максимальну дію. Вирівнювання кутів, згладжування поверхонь, витягування заржавілих з'єднань і болтів — все це може зробити кожна людина в потрібний момент без зусиль.

Радимо ознайомитися з каталогом інтернет-магазину АРС ближче, щоб підібрати необхідний пристрій:

  • Ключі. Важливі елементи при ремонті автомобіля, меблів, побутової техніки та робочих деталей. Найчастіше продаються у наборах, де є різні види, розміри, форми. Серед найбільш поширених виділяють ріжкові, розвідні, накидні та торцеві. У СТО використовуються комбіновані універсальні моделі, які можуть застосовуватись у потрібній ділянці.
  • Губцеві інструменти. Часто зустрічаються при роботах з електропроводкою, обслуговуванням автомобіля та загального ремонту. З їх допомогою можна зачищати дроти, скручувати ізольований кабель, захоплювати дрібні деталі та створювати електричні з'єднання без паяння. Такі важливі пристрої допоможуть переміщати розпечені елементи та виконувати будь-яку небезпечну функцію, підходять навіть для різання.
  • Витратні матеріали для ручного інструменту. Це всі ті деталі, які допоможуть у роботі та без них неможливо уявити точний функціонал. Це тримачі, олівці будівельні, заклепки, маркери, крейди, кріплення, леза та багато іншого.
  • Набір ручних інструментів. Зручна форма випуску всіх необхідних видів, які знадобляться в господарстві. У такому вигляді випускаються ключі, стамески, викрутки, молотки, ножівки, рулетки. Мають великий попит такі моделі у вигляді подарунка коханому чоловікові, татові, дідусеві чи знайомому майстру.
  • Струбцини. Допомагають надійно й зручно зафіксувати частини між собою та до поверхні. Часто використовуються для монтажних, столярних, зварювальних чи слюсарних робіт. Зустрічаються в таких типах — магнітні, гвинтові, корпусні, тригерні, з тріскачкою, вакуумні, гідравлічні.
  • Ударники. Є в кожному будинку і виконують багато функцій: забити цвях, витягнути його, змінити кут входу, підкоригувати. Основна частина молотка виготовляється із суміші металів, які мають високу стійкість до різного роду фізичних пошкоджень та зручної рукоятки. За характером ці вироби — ударні та діляться на столярні, слюсарні, теслярські, кам'яницькі, рихтувальні, плиткові та багато інших.
  • Рубанки. Допомагає знімати тонкий прошарок деревини, тому найчастіше використовуються саме для столярних робіт. Серед них ви знайдете одинарні, подвійні, шерхебелі, фуганки, шліфтики, обдирні, цинубелі та безліч різних типів.
  • Викрутки та пробники. Використовуються для монтажу заржавілих болтів та з'єднань. Найчастіше зустрічаються з магнітом, Т-подібні, двосторонні, торцеві, кутові.
  • Пили. Така ріжуча ножівка допоможе легко розділити дерево, пластмасу, гіпсокартон, метал, бетонні блоки та інші ділянки.

Великого попиту набрали пристрої для використання у професійних сферах: мачете, степлери, ломи, сокири, рашпілі, коміри, різці, напилки, зубила, лещата, долото та багато інших. Всі вони підходять для різного роду робіт і допоможуть упорядкувати будинок. Такі пристрої зроблені для акуратного та точного функціоналу, підтримки в ідеальному стані всіх складових будинку.

Ручні інструменти стануть добрим подарунком для близького. Знайомий майстер, коханий, тато, дідусь — кожен чоловік зрадіє такому потрібному та функціональному презенту. Подумайте, яка модель стане у пригоді та використовуватиметься рідною людиною, щоб підібрати найкращу на сайті ars.ua.

Де придбати ручний інструмент

Великий асортимент товарів включає продукцію для домашнього і професійного застосування. З їх допомогою можна досягти рівних поверхонь з дерева, розрізати на рівні частини гіпсокартон, обробити метал і з'єднати різний дріт без паяння. Ми пропонуємо ручні інструменти відомих виробників, які за довгі роки стали найбільш затребуваними та надійними — YATO, AEG, Bosch, Rapid, Dnipro-M, Stanley, Vorel, Світязь, Сила та багато інших.

Купити ручний інструмент можна в інтернет-магазині АРС. Спеціально для наших клієнтів діють зручні способи оплати та швидкісна доставка замовлень сервісами Нова пошта чи Укрпошта у будь-яке місто України.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон