Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Для свердління отворів на поверхні з металу, дерева та інших матеріалів рекомендуємо використовувати компактний ручний інструмент, який впорається з роботою швидко та акуратно.

Різновиди ручного інструменту

Пристосування для свердління є в кожному домашньому господарстві. Якісний ручний інструмент дозволяє виконати широкий спектр робіт з мінімальними витратами грошей і часу.

Ручний або механічний дриль

У конструкцію пристрою входить редуктор з двома конічними шестернями (у двошвидкісних моделях додатково присутні дві циліндричні шестерні для зміни швидкості обертання), патрон для фіксації свердел, ручка, що фіксує елемент, і опорна лапка для закріплення інструменту. Важкі, великогабаритні механічні дрилі оснащені системою плечового упору і спеціальним руків'ям.

Застосовується для свердління отворів у важкодоступних місцях і при делікатних роботах. Проробляє отвори діаметром до 6 мм. Зараз у зв'язку з появою більш продуктивних електричних і акумуляторних пристроїв використовується рідко.

Стамеска

Пристосування для виконання столярних та теслярських робіт, в тому числі вирізання отворів і канавок в деревині, виконання декоративного та рельєфного різьблення, зняття фасок та інших маніпуляцій.

Купити стамески та столярний інструмент з ергономічними ручками із пластику, з амортизаційними прокладками між лезом і тримачем, в тому числі стамески зі скошеною крайкою, долота з плоским лезом шириною 6-25 мм, зубила (для вирізів по кривій) долота, для вибивання гнізд та інші предмети ручної оснастки, можна на нашому сайті.

Лещата

Призначені для утримання оброблюваних деталей під час їх свердління, стругання, пиляння і виконання інших столярних і слюсарних операцій. Складаються з пари пластин, закріплених між собою в паралельному положенні, одна з яких є рухомою і притискається до закріплювального елементу гвинтом. Моделі для столярних робіт мають дерев'яну основу, а слюсарні лещата виготовляються з металу.

У нас можна купити слюсарний інструмент, включаючи зручні G-образні моделі для фіксації деталей, зроблені з алюмінію, а також лещата швидкозатискного типу, затискачі для довгих виробів і ін.

Інші ручні пристрої

Крім свердел, стамесок і різних пристосувань для довбання і різання отворів, в побуті часто використовується інший столярний інструмент, який можна купити за мінімальну ціну. До нього належать:

  • Коловорот — для ручного свердління з використанням свердел різного типу.
  • Бурав — для отримання глибоких отворів діаметром від 2 до 10 мм з використанням спеціального елемента — свердлика.
  • Струбцини — прості пристрої для надійної фіксації елементів під час проведення різних видів робіт. Мають певні підвиди, що відрізняються конструкційними особливостями.

Щоб зробити отвір в потрібному місці за допомогою ручного сверлильного інструменту, його центр можна намітити шилом. Для свердління варто використовувати заточене свердло потрібного діаметру, міцно закріплене в патроні, та стежити за тим, щоб вісь обертання й отвори точно збігалися між собою.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон