Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Шліфувально-абразивні матеріали - це інструменти різної жорсткості та зернистості. Вони призначені для різання, шліфування, зачистки та полірування поверхонь з дерева, металу, плитки, пластику, мінеральних матеріалів та інших типів основ. Їх використовують в різних сферах: побутовій, промисловій, будівельній, технологічній.

Вказану продукцію дуже часто використовують при стартовій обробці деталей.  Але варто відзначити те, що вона підходить і для фінішних робіт. Шляхом полірування предмету можна отримати гладку або шорстку його текстуру. Дані товари надають необхідну форму заготовці за допомогою тертя. Їх можна використовувати як при ручних обробках, так і при машинних. 

Залежно від зернистості шліфувальних інструментів визначається сфера їх застосування та матеріал обробки. Згідно зі стандартом ISO-6344, зернистість позначається буквою Р і числом. Чим більше число, тим менший розмір зерна.

Види та особливості шліфувально-абразивних матеріалів

  • Шліфувальні круги - це абразивні інструменти особливого призначення, до складу яких входять зерна різних матеріалів, що скріплені між собою в'язкою речовиною. Вказана продукція призначена для чорнової й тонкої обробки виробів різних основ, таких як метал, пластик, дерево, кераміка, скло, цегла, бетон, гіпс, граніт та багато інших. Вона є незамінною при будівельних та ремонтних роботах. Виготовляють дані товари з різного матеріалу, різноманітного типу, діаметра, товщини та зернистості.
  • Шліфувальні стрічки - це еластичні та міцні на розрив матеріали, які використовують для ручної та машинної обробки поверхонь з деревини, металу, лаку, фарби. Найчастіше за основу для абразивних матеріалів використовують бавовну і поліестер. Тканини просочуються поліефірною смолою для додання їм більшої міцності та водостійкості.
  • Шліфпапір - це матеріал з паперовою основою, на яку нанесений абразив різної зернистості. Характеризується високою гнучкістю, що дозволяє використовувати його під різним кутом. Даний вид продукції застосовують для обробки поверхонь з деревини, металу, шпаклівки, та інших матеріалів. З його допомогою легко можна видалити стару фарбу, лак, підготувати поверхню для ґрунтовки та фарбування, здійснити шліфування пофарбованих основ. Призначений для сухого та мокрого шліфування, адже вони бувають вологостійкі.  Наждачний папір виготовляють двох типів: рулонний та листовий. 
  • Шліфблоки - це шліфувальні губки та точильні камені, які мають широку сферу застосування. За основу таких матеріалів, зазвичай, використовують спінений поліуретан різної щільності або спеціальний поролон у поєднанні з тонкою плівкою, на яку нанесений шар абразиву.

Застосування абразивних матеріалів залежно від їх зернистості

Зернистість матеріалу

Види інструментів

Область застосування

Р8-Р22

круги

Різання різних матеріалів та заточування ріжучих інструментів 

Р22-Р36

шліфувальні стрічки, папір, бруски, круги

Дуже грубі роботи

Р40-Р60

шліфувальні стрічки, папір, бруски, круги

Грубі роботи

Р80-Р120

шліфувальні стрічки, папір, бруски, круги

Первинне шліфування

Р150-Р180

шліфувальні стрічки, папір, бруски, круги

Остаточне шліфування м'яких порід дерева

Р240-Р280

шліфувальні стрічки, папір, бруски, круги

Остаточне шліфування твердих порід дерева, шліфування між покриттями

Р400-Р600

шліфувальні стрічки, папір, круги

Полірування фінальних покриттів, шліфування між фарбуваннями, мокре шліфування

Р1000

шліфпапір

Шліфування металу, пластику, кераміки, мокре шліфування

Р1200-Р2500

шліфувальні стрічки, папір

Тонке шліфування, полірування


Купити шліфувально-абразивні матеріали для різного виду робіт можна на сайті нашого інтернет-магазину. Ми гарантуємо відмінну якість продукції, надійність, довговічність та доступні ціни.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон