Отримайте гарячі пропозиції

Підпишиться на розсилку

Кожна людина, що пов’язана із приготуванням їжі у своєму житті зустрічається із проблемою вибору столових наборів. Чи це домогосподарка, чи власник ресторану, завжди хочеться вразити гостей не лише смаком приготованих страв але і їх подачею. Який з наборів придбати, з якого матеріалу, прибори кольорові чи однотонні, дорогі чи дешеві, з блиском чи без? Як не загубитись у такому різноманітті і зробити правильний вибір? Сподіваємось наступна інформація вам допоможе!

Послідовність вибору столових приборів

Найважливіше правильно вибрати матеріал з якого виготовляють столові прибори. Адже від цього буде залежати ваше здоров’я і навіть життя. На ринку та в інтернет магазині можна купити вироби із олова, алюмінію, пластику, дерева, нержавіючої сталі, срібла. Найякіснішим матеріалом для виробництва столового начиння є харчова нержавіюча сталь. Вона не взаємодіє з їжею, гігієнічна, міцна та довговічна.

Наступний крок - вибір дизайну та необхідну кількість предметів. Адже столові прибори визначають стиль дому чи ресторану, вони також повинні поєднуватись з дизайном посуду. В цьому випадку допоможуть каталоги інтернет магазину із великою кількістю фото.

Слід подумати і про вагу приборів. Якщо до вподоби важкі, то це ковані вироби, якщо легкі, то виготовленні із суцільного листа металу.

А якщо потрібно нагодувати маленького гурмана, тоді у пригоді стануть дитячі столові прибори. Їх асортимент вас приємно здивує і порадує. Адже дуже важливо бути впевненим у якості такого продукту. А забезпечить правильність вибору велика кількість фото в каталогах.

Види столових приборів

Розрізняють два види столових наборів: основні та допоміжні. Основні призначені для їжі, допоміжні для її подачі.

Основні столові прибори

До основних відносять столові, рибні, закусочні, десертні і фруктові набори:

  • столовий – використовується для споживання перших та других страв;
  • рибний - призначений для подачі гарячих рибних страв;
  • закусочний - застосовують при подачі холодних закусок;
  • десертний – подається до десертів;
  • фруктовий – використовується при споживанні фруктів.

Також до основних приборів відносять: чайну і кавову ложки, ложку для морозива та кокотну виделку. Для зручності вибору в каталогах інтернет магазину подано фото.

Основні допоміжні прибори

До допоміжних приборів належать:

  • лопатки - для паштетів, ікри, риби, кондитерських виробів;
  • щипці - для спаржі, льоду, кондитерські;
  • ложки - для соусу, розкладання салатів, розливні, для коктейлів, фігурні;
  • ножі - для масла, лимону, нарізання м’яса;
  • виделки - для лимону, фондю, оселедця, сиру, шпрот.

Окремо слід виділити набір для обробки раків, омарів, крабів, виделку для устриць, виделку для стейку та ложку для меду. Адже ці продукти важко назвати звичайними.

Набір складається з двох однакових маленьких виделок, що з’єднані перпендикулярно. Виделка для устриць зручний та продуманий предмет, довжиною 10 см. Має три зубці один з яких нагадує лезо консервного ножа. Як же користуватись таким оригінальним предметом? Слід взяти її в праву руку, відділити м’ясо молюска від стінки широким зубцем, дістати устрицю виделкою і насолоджуватись делікатесом.

А як приємно поласувати солоденьким медком. Оцінити бджолиний продукт допоможе спеціальна ложка для меду, що має форму булави з горизонтальними прорізами. Вона значно полегшує процес набирання солодкого продукту, адже мед не тягнеться, а залишається в заглибленнях.

Можливо вам необхідно для дому чи на подарунок купити набор столових вилок, набор чайних або ж кавових ложок, якісний столовий ніж. Швидше “пірнайте” в інтернет, там ви завжди знайдете те, що вам потрібно, зможете придбати і замовити доставку собі додому, чи зробити комусь приємний сюрприз.

Отже, якщо ви визначились із набором столових приборів скористайтесь послугами інтернет магазину АРС, адже не встаючи з дивану можна придбати стильні столові прибори для себе, ресторану чи для подарунку. А доставка в межах України завжди зекономить ваш час.

Показати ще
Згорнути
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон