Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Щитове обладнання — ряд виробів, призначених для ведення, обліку та розподілу електроенергії. Товари цієї групи робить функціонал основних комплектуючих більш точним, безпечним та ефективним. Щоб підібрати потрібні продукти, що відрізняються довгим терміном експлуатації, радимо докладніше ознайомитися з перевагами.

Яке існує електрощитове обладнання

Грамотно організована система електромережі має відрізнятися ефективністю та безпекою. В інтернет-магазині АРС ви знайдете такі товари:

  • Розподільні щити — обладнання, призначене для встановлення модульних пристроїв, диференціальних автоматів, автоматичних вимикачів, ПЗВ, реле. Відповідає за безпечну роботу електропристроїв під час перезавантаження або коротких замикань.
  • Пломбіратори та лічильники — важливі складові, які показують кількість використаної енергії та захищають від несанкціонованого доступу. Пристрої легкі в установці, виготовлені з високоякісних матеріалів, тому відрізняються тривалим терміном служби.
  • Нульові шини — важлива частина, яка заземлює всю конструкцію і робить її безпечною для користувача.

Щитове обладнання має великий попит у приватних будинках, квартирах, гуртожитках. Це важлива складова при оренді та проживанні, адже стало затребуваним не тільки для звірки даних, що споживаються, але й забезпечує безперебійну роботу та розподіл енергії. Електрощитове обладнання виготовляється з високоякісних матеріалів, тому має стійкість до вологи, поривів вітру, сонячних променів та механічних пошкоджень.

Де придбати щитове електроустаткування

Підібравши необхідний вигляд, кожну деталь можна знайти в каталозі інтернет-магазину АРС. Усі складові будуть надійними помічниками у побутовому житті та зможуть довго прослужити, виконуючи свою функцію. Пропонуємо розглянути всі моделі пломбіраторів, нульових шин, що комплектують до лічильників, щоб підібрати найнеобхіднішу.

Електрощитове обладнання виготовляється українськими та закордонними виробниками, які крізь довгі роки перебування на ринку стали затребуваними та шановними. Серед них — Лоза, Makel, Радосвіт, Промфактор, E.NEXT та багато інших. Відчуйте якість та комфорт від використання вже з перших днів експлуатації, а легкість у встановленні допоможе зробити все самостійно, без спеціалістів та особливих знань.

Купити щитове обладнання можна на сайті ars.ua. Спеціально для наших клієнтів діють низькі ціни, гнучкі системи знижок та швидка доставка транспортними компаніями Нова пошта чи Укрпошта у будь-яку точку країни: Київ, Львів, Дніпро, Миколаїв, Черкаси.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон