Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Водопостачання та водовідведення відносяться до основних інженерних комунікацій у будівлі будь-якого призначення, а також на присадибній ділянці та у господарстві. Вони забезпечують подачу води, уможливлюють встановлення сантехнічного обладнання, відводять стічні води від споживача.

Для чого необхідні системи подачі та відведення води

Вода є основною рідкою субстанцією, необхідною як для життя людини, так ведення нею будь-якого виду господарської діяльності. У багатоповерхових житлових будинках та на підприємствах ці системи прокладені централізовано, але у приватному секторі та сільськогосподарському сегменті виникає необхідність самостійного проведення водопровідних труб, облаштування системи водостоку та водовідведення, каналізації.

Базові елементи, необхідні для водопостачання приватного будинку, це:

  • джерело води (свердловина, колодязь);
  • насос для перекачування та транспортування води до приміщення;
  • гідроакумулятор для створення робочого тиску та роботи насоса.

Своєю чергою, комплекс предметів, необхідних для облаштування водовідведення та водостоку, залежить від виду та переміщення субстанції. Так, під час проведення каналізаційних труб у системі автономної каналізації потрібні септики, куди потрапляють стоки. А для водостоку дощової та талої води з даху достатньо облаштувати внутрішню або зовнішню систему збору опадів та їх переміщення на безпечну від даху, фундаменту та ділянки відстань до місця зливу.

Як вибрати товари для водопостачання та водовідведення

Для облаштування системи подачі води в будинок потрібні різні види витратних матеріалів та комплектуючих. Так, враховується характер водопостачання. Для забору води зі свердловини знадобиться відповідний тип насосного обладнання, яке можна вибрати з урахуванням таких особливостей:

  • глибина свердловини;
  • дальність транспортування води;
  • чистота води (присутність та різноманітність абразивних частинок, які можуть вплинути на працездатність насоса).

З цих даних підбирається обладнання відповідної продуктивності. Сучасні пристрої різні за принципом роботи, способом установки (глибинні та поверхневі), рівнем робочого тиску та шуму в процесі функціонування.

При виборі елементів для організації водопостачання в будинку або на ділянці враховується матеріал виготовлення та стійкість комплектуючих до різних зовнішніх факторів – погодних та кліматичних умов, механічних пошкоджень.

Найкращий вибір сучасних товарів для водопостачання та водовідведення представлений у нашому інтернет-магазині. В асортименті інженерна сантехніка, опалювальні та водопровідні труби, системи водостоків, насоси та насосна техніка, ізоляція для труб, фільтри. Також можна підібрати відповідний варіант резервуарів та ємностей для питної та поливальної води. Доставка товару здійснюється по всій території України у максимально стислий термін.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон