Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Кріплення для проводів — це важлива частина у процесі монтажу кабельної системи різного призначення. В повсякденному житті ми часто стикаємось з проблемою обвислої проводки, оскільки це виглядає не охайно та псує зовнішній вигляд приміщення. Зазвичай, електропроводку проводять по стінах в зоні стелі, плінтуса або косяків.

Види робіт, де використовують кріплення для кабелів

Процес монтажу кабельної системи дуже кропіткий процес, ця роботи потребує справжнього майстра своєї справи. Лише електрик добре знає правила та вимоги щодо укладання електричних проводів. Кріплення для електропроводки використовують у процесі монтажу:

  • Конструкцій кондиціонування;
  • Вентиляції;
  • Систем охоронно-пожежної безпеки;
  • Локальної мережі інтернет;
  • Телефонних та телевізійних кабелів;
  • Радіотрансляційної системи.

Вже на етапі проектування та планування спеціаліст виключає всі негативні фактори, що ведуть до пошкодження та виведення з ладу всієї мережі електропередач. Серед проблем є: підвищена вологість, електромагнітне випромінювання, наявність гризунів, нагрівання дроту. При правильному встановленні можна уникнути пошкодження ізоляції, порушення радіусу вигину, а також високого натягнення кабельного з’єднання.

Які виділяють види кріплення для кабелів

На сьогодні існує великий вибір затискачів як закритого так і відкритого типу. В інтернет-магазині АРС представлені товари для будь-якого типу фіксації. Існують такі типи з’єднання:

Скоби використовуються на горизонтальній та вертикальній поверхні; виготовляються з оцинкованої сталі або поліпропілену; надійно фіксуються практично на всіх площинах;
Стяжки дозволяють упорядкувати мереживні проводи, скріплювати їх разом; запобігають випадковому пошкодженню; зазвичай кріпляться за допомогою спеціальних площадок, які виготовляють з пластику;
Дюбель-хомути допомагає прокладати кабельне з’єднання; вирізняється невисокою ціною; надійні та довговічні; для його монтажу потрібно просто просвердлити отвір відповідного розміру;
Гофротруба застосовують при встановленні у стіні або на її поверхні; слугує додатковою ізоляцією; адже добре захищає кабель від негативного впливу зовнішнього середовища;
Кабельні лотки

являє собою електротехнічний профіль у який вкладають дроти; використовується для підтримки, а також захисту ізоляції електропроводів.

В каталозі ars.ua можна купити кріплення для проводів за доступною ціною від 10 грн. Відправка здійснюється по всій Україні транспортною компанією Нова пошта або Укрпошта. Доставляємо замовлення у Київ, Львів, Харків, Одесу, Миколаїв, Вінницю, Житомир, Чернівці та інші міста. Для замовлення телефонуйте за номером, що вказаний нижче.

Показати ще
Згорнути

Часті питання

✅󾭊Для чого потрібні дюбель-хомути?

Дюбель-хомути - це елементи кріплення, що використовуються для фіксації різних труб, кабелів і проводів на стінах і стелях. Вони є пластиковою заглушкою з кріпильною скобою і можуть використовуватися для кріплення трубопроводів, електропроводки, вентиляційних систем, теплої підлоги та інших елементів.

✅󾭊Як використовувати дюбель-хомути?

Використання дюбель-хомутів досить просте. Спочатку необхідно просвердлити отвір у стіні чи стелі, потім вставити дюбель та закріпити його в отворі. Далі кріпильну скобу дюбеля-хомута потрібно закріпити на стіні за допомогою шурупів, а потім вставити кабель або трубу в скобу і закріпити її за допомогою затиску.

✅󾭊Як використовувати стяжки для електропроводки?

Встановіть стяжки на потрібній відстані один від одного на стіні або стелі та закріпіть їх гвинтами або цвяхами. Потім протягніть дроти через стяжки і затягніть їх, щоб вони були міцно закріплені.
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон