Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Фільтри для води – важливий елемент при організації водопостачання у будинки та квартири. Через підвищений вміст у її складі шкідливих компонентів потрібно додаткове очищення, щоб уникнути ризику для здоров'я та виходу з ладу домашньої техніки. Фільтр прибирає фізичні домішки та хімічні речовини, знищує хвороботворні мікроорганізми, роблячи воду безпечною для пиття, приготування їжі та використання у побутових завданнях.

Класифікація фільтрів для води за принципом дії

Поділ фільтрів на види відбувається залежно від особливостей функціонування, типу конструкції та ступеня очищення. Для доведення якості водопровідної води до відповідності певним санітарним нормам використовуються такі групи пристроїв:

  • Механічні – призначені для усунення нерозчинних мінеральних та органічних домішок. З їх допомогою очищення відбувається за кімнатної температури без застосування хімічних реагентів. Такі пристрої можуть застосовуватися як контроль на фінальних етапах очищення.
  • Мембранні - при їх використанні відбувається процес розподілу шкідливих компонентів з подальшим видаленням через мембрани, за рахунок виведення домішок як дренаж, і відсутності їх скупчення в системі.
  • Електрохімічні працюють за принципом пропускання електричного струму з певними параметрами через воду. Таким чином, шкідливі речовини розпадаються на складові, що не несуть зміни її якості.
  • Сорбційні – створені з урахуванням пористих матеріалів, частіше вугілля, які утримують шкідливі домішки у зв'язаному вигляді. Застосовуються за відсутності у складі води сполук хлору та різних органічних речовин, є стаціонарними пристроями, що вимагають окремого місця для встановлення та періодичного обслуговування.
  • Іонообмінні – функціонують за принципом окиснення клітин вірусів, паразитів та бактерій через взаємодію з озоном. Застосовуються у комплексі з іншими очисними системами, оскільки тільки стерилізує воду, але не справляється з домішками.
  • Із системою УФ-дезінфекції – працюють на основі ультрафіолетових променів, які прибирають практично всі види забруднень та зберігають корисні властивості води.

Вибір на користь однієї з перерахованих систем фільтрації повинен здійснюватися на підставі якості водопровідної води. Також варто враховувати кількість користувачів і з якою інтенсивністю відбувається споживання.

Різновиди побутових фільтрів

Класифікація водоочисних пристроїв відбувається не тільки за принципом дії, але і за типом конструкції та способом встановлення. У побутових цілях застосовуються:

  • Глечики фільтри – компактні пристрої, які мають вигляд пластикового або скляного глека. У верхній частині конструкції розташований очисний картридж, який утримує бруд, пісок і великі домішки. Одного такого фільтра вистачає на очищення 300 л води із середньою тривалістю фільтрації – 6 хв/л.
  • Проточні моделі - монтуються в систему водопостачання, і мають багатоступеневий принцип очищення. З їхньою допомогою відбувається видалення шкідливих речовин різного виду, а накопичення чистої води здійснюється у спеціальному баку. Удосконалені типи фільтрів оснащуються оберненим осмосом або мінералізатором.
  • Фільтр-насадки мають вигляд невеликої чаші, яка надівається на водопровідний кран. Обладнані картриджем зі швидкістю очищення до одного літра за хвилину. Насадки такого плану збирають очищену воду всередині чаші, що сприяє зручній експлуатації та невисокій вартості виробу.
  • Передфільтри - призначені для попереднього очищення рідини від твердих механічних домішок, у тому числі води, що використовується в побутовій техніці. Підходять для холодного та гарячого водопостачання.
  • Триступеневі установки – складаються з трьох картриджів, кожен з яких відповідає за свій етап фільтрації – видалення механічних домішок, нейтралізацію сполук хлору та сірководню, та пом'якшення питної води шляхом усунення з її складу різних солей.
  • Ультрафільтраційні пристрої – відрізняються високою продуктивністю, що сприяє очищенню до 200 літрів води протягом однієї години. В основі виробу – звичайна мембрана із трубчастого матеріалу, з розміром прохідних частинок у сотні разів меншим, ніж у стандартних мембранних фільтрів.

При виборі фільтра для будинку краще віддати перевагу універсальним пристроям, що працюють як з холодним, так і гарячим водопостачанням. Їхня продуктивність повинна відповідати рівню споживання.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент фільтрів від найкращих виробників Європи та світу. В наявності фільтраційне обладнання для питної води та побутової техніки, а також комплектуючі та змінні елементи, реалізація яких здійснюється з доставкою та за вигідними цінами.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон