Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Щоб опалення справно працювало, система не споживала зайве паливо, необхідно купувати сертифіковане, якісне обладнання. Котли бувають електричні, газові, твердопаливні. Моделі тривалого горіння дозволяють заощадити на паливі, вимагає до себе мінімального уваги людини.

Яке купити опалювальне обладнання

Електричне опалювальне обладнання швидко нагріває приміщення, характеризується високим ККД. Легко монтується і не вимагає навчання, щоб виконати настройку, обслуговування. Електричні водонагрівачі вигідні, недорогі і довговічні, вбудовуються безпосередньо в трубу системи опалення, мають невеликий розмір. В наявності моделі і більш складні, з насосом, баком, клапанами.

Електричні котли нагрівають теплоносій до заданої температури і потім відключаються. Після того як терморегулятор виявить те, що повітря охололо до встановленого значення, він відновить роботу. Таким чином економиться електрика, досягається комфортна для людини температура в приміщеннях.

Газові котли випускаються підвісні, підлогові. Моделі двоконтурні призначені для того, щоб опалювати приміщення і гріти воду. Турбовані котли немає необхідності підключати до димоходу. Конструкція кожної моделі відрізняється складається з:

 • теплообмінника;
 • пальника;
 • автоматики;
 • насоса.

Перейшовши в системи опалення каталог сайту можна вибрати і купити різне устаткування, яке широко використовується для монтажу опалення. Газові турбовані котли зберігають рівень кисню в приміщенні оптимальним. На кухні, в котельні, буде безпечно перебувати тривалий час.

Кисень надходить в коаксіальну трубу з вулиці. Камера згоряння турбованого котла закритого типу. Турбіна продукти згоряння видаляє через коаксіальну трубу на вулицю. Потужність газових котлів різна, вибирають з урахуванням обсягів опалювальних приміщень.

Твердопаливні котли працюють на вугіллі, дровах, комплектуючі виплавляються з чавуну. Збираються з металевих деталей, колосників, дверцята піддувала і камери згоряння, боковин, труб. Продаються моделі з автоматичною подачею палива, які не потребують до себе частої уваги.   

Пелетні моделі працюють на спресованій стружці, лушпинні. Паливні гранули згоряють на пальниках ретортного або факельного типу. Біопаливо автоматично подається всередину. У піролізних котлах тривалого горіння паливо не згорає, а тліє, віддаючи тепло якомога повільніше. У конструкції передбачена велика камера згоряння, турбіна, автоматика, яка регулює процеси.

Популярністю користуються котли наступного типу:

 • електричні;
 • газові;
 • твердопаливні.

Сучасне опалювальне обладнання коштує недорого, служить багато років. Практично не вимагає обслуговування, рідко потребує ремонту. Випускають відомі бренди і місцеві компанії.

Яке продається обладнання для створення системи опалення

Для створення повноцінної функціонуючої системи опалення необхідна арматура різного типу, труби і насоси, байпас і розширювальний бак, колектор і терморегулятори. Застосовуються накопичувальні ємності. У них теплоносій надходить за рахунок тиску, створюваного насосом.

Триходовий клапан з сервоприводом, дозволяє контролювати подачу води. Лінія підмішування з термічним клапаном потрібна для того, щоб підтримувати температуру на встановленому рівні. Вентилі встановлюються по всій системі, потрібні на батареях і для перекриття подачі теплоносія на певний ділянки, щоб міняти прилади.

Радіатори опалення випускаються зі сплаву алюмінію, біметалу, чавуну. Для нагріву їх площі потрібно мало теплоносія, швидко поглинають і віддають тепло. Нагрівають приміщення за кілька годин. Труби ПВХ, з змішаних компонентів, легко підключити за допомогою спеціальної арматури.

Автоматика підвищує ефективність згоряння палива. Дає можливість дистанційно керувати системою опалення з сусіднього приміщення або через інтернет. Скорочується кількість незгорілого палива, економляться гроші. Насос і котел включається тільки в міру необхідності, за умови падіння рівня температури до заданої межі.

Пелетний пальник автоматично розтоплюється і очищається. Встановивши його, можна звести кількість ручної праці до мінімуму. Контролер проробляє необхідні операції в потрібний час. Пелетний пальник дозволяє економити паливо. До контролера підключають кілька насосів, що змішують клапани і датчики.

Переваги застосування пальника пелетного типу:

 • ефективно згорає паливо;
 • автоматизована робота;
 • плавна настройка потужності;
 • зручність монтажу та обслуговування.

В каталозі пальники пелетні факельні, об'ємного горіння, камінні, встановлюються в різне опалювальне обладнання. Факельний пальник характеризується невеликим розміром, тому підходить для малопотужних котлів з невеликою камерою згоряння.

Об'ємна модель працює ефективно і якісно в будь-якому обладнанні. Камінний пальник робиться у вигляді чаші. У нього подаються пелети. Знизу надходить повітря. Гранули подаються в кожну з моделей транспортирующим пристроєм. Рівень полум'я регулюють датчики, які монтують на розширювальний бак. При необхідності пальник відключається або переходить в режим очікування.

Після згорілого палива залишається трохи золи, яку прибирають 2-3 рази на місяць або рідше. Періодичність обслуговування залежить від виду палива і його якості. Розширювальні баки та гідроакумулятори компенсують розширення. Щоб тепло розподілялося як годиться за проектом, дороге обладнання безпечно і довго працювало, використовуються гідрострілка і гідроколлектор.

Змішувальні групи виготовляються з підмішуванням і без, часто оснащуються циркуляційним насосом і сервоприводом, мотором. Устаткування управляє подачею теплоносія в певні контури системи опалення, гарячої води. Купивши ємність для акумуляції в утеплювачі, можна буде зберегти зайве тепло, що виділяється котлом, продовжити термін експлуатації.

Системи опалення складаються з різної кількості контурів. Особливо якщо будинок на кілька поверхів, зроблені відгалуження труб. При наявності окремих контурів, теплої підлоги і ГВП, потрібно застосувати розподільний колектор, недорогий, а дозволяє економити. Пристрій збалансовує потоки між усіма контурами, продовжить термін експлуатації циркуляційних насосів.

Колектор розрахований на певний тиск, підключається до труб різного діаметру. Продаються моделі з накидними гайками і без, кранами кульового типу. Він випускається з утеплювачем і без. Для забезпечення безпечної роботи котлів купують групи контролю тиску, відвідників повітря і манометри.

У каталозі представлені комплектуючі та прилади. Щоб правильно вибрати пальники опалювального обладнання можна проконсультуватися у менеджерів інтернет-магазину. За характеристиками воно повинно відповідати проектній документації. Всі товари сертифіковані, кращих брендів. Прослужать довго, мають тривалу гарантію.

Показати ще
Згорнути

Часті питання

🥇Як вибрати радіатор для опалення?

Варто звернути увагу на такі критерії:
 • диаметр трубы системы отопления;
 • діаметр труби опалення;
 • матеріал (чавун, алюміній та ін.);
 • міжтрубна відстань.

🤗Як приховати трубу опалення?

Найефективніший спосіб — зробити приховану протяжку (в стіні болгаркою вирізаються горизонтальні та вертикальні канали, куди прокладаються труби). Важливо обов'язково покрити труби ізоляцією. Якщо даний метод не можливий, тоді варто використовувати маскуючі короби.

→Які переваги пальника пеллетного типу?

 • ефективно згорає паливо;
 • автоматизована робота;
 • плавна настройка потужності;
 • зручність монтажу та обслуговування.

→Які типи котлів найпопулярніші?

 • Електричні — швидко нагрівають приміщення, характеризуються високим ККД. Легко монтуються та не вимагають навчання, щоб виконати настройку та обслуговування. Електричні водонагрівачі вигідні, недорогі та довговічні.
 • Газові котли — економічні, відрізняються простотою експлуатації, універсальністю, що дозволяє встановлювати їх в будь-яких приміщеннях. Одноконтурні використовуються тільки для опалення, а двоконтурні призначені ще й для нагріву води.
 • Твердопаливні котли працюють на вугіллі та дровах. Продаються моделі з автоматичною подачею палива, які не вимагають постійної уваги.
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон