Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Вуличний світильник являється різновидом приладів, призначених для освітлення зовнішньої території. З його допомогою можна убезпечити та зробити комфортнішим переміщення на вулиці у темну пору доби, а також висвітлити прибудинкову територію. Вуличний ліхтар відрізняється від кімнатних освітлювальних приладів технічними характеристиками, розміром та формою, що потрібно враховувати, вибираючи таку продукцію.

Види та особливості вуличних світильників

Ліхтарі вуличного освітлення являються не лише важливою складовою ландшафтного дизайну чи оформлення вулиці. Їхнє основне призначення полягає у забезпеченні освітлювальної функції, яка сприяє безпечному знаходженню людини на відкритому просторі у пізній час доби.

Технічні світильники відрізняються від освітлювальних приладів, які розміщуються всередині приміщення. Головною відмінністю являється їхня потужність: внутрішні світильники "збирають" світло на площі, обмеженій стінами, а зовнішні - розсіюють його, відповідно, потрібна велика потужність для максимально ефективного використання таких ліхтарів. Цей показник залежить від місця встановлення приладів. Зокрема:

  • для освітлення автомагістралей потрібний прожектор потужністю від 250 до 400 Вт;
  • для другорядних доріг та парків – від 70 до 250 Вт;
  • для пішохідних доріжок, тротуарів, приватних та багатоквартирних будинків та прибудинкових територій – від 40 до 125 Вт.

В якості підсвічування табличок з назвою вулиці та номери будинку, а також для підсвічування рекламної інформації підходять менш потужні вуличні світильники - 30 Вт. Такі пристрої різні за способом установки, формою, розміром, матеріалом виготовлення та дизайном. Вибираючи зовнішні світильники, враховують усі ці особливості.

Як правильно вибрати вуличний світильник

При виборі вуличного світильника враховується багато деталей. У тому числі наступні:

  • особливості території, де передбачається розмістити ліхтар;
  • спосіб розміщення (невеликі вуличні світильники можна підвісити над ґанком або зафіксувати на зовнішній стіні будівлі, а потужніші - встановити на стовпах уздовж доріжок);
  • ступінь захисту світильника від зовнішнього впливу, погодних та кліматичних умов (виробником використовується абревіатура IP, де I вказує на рівень стійкості до механічних пошкоджень та супроводжується цифрою від 1 до 6, а Р – на ступінь вологостійкості (від 1 до 8)).

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені газонні вуличні світильники, підвісні садово-паркові моделі, тротуарні та настінні фасадні варіанти ліхтарів для освітлення території. Також в асортименті представлені електротовари для забезпечення внутрішнього та зовнішнього освітлення. Швидка доставка товару здійснюється по всій території України.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон