Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Труби опалювальні та водопровідні - невіднятний елемент проведення внутрішньобудинкових комунікацій. Від їх якості залежить надійність систем опалення та водопостачання, що вимагає особливого підходу не тільки до вибору, а й установці всіх компонентів. Бажано, щоб при монтажі труб, був вільний доступ до ключових деталей - розв'язок і вентилів, для своєчасного ремонту або заміни в разі потреби.

Особливості комунікацій для систем опалення та водопостачання

Попри те, що в обох напрямках головною речовиною, яка підтримує їх працездатність, є вода, для побудови комунікацій будуть потрібні труби з різними робочими характеристиками. Труба водопровідна в залежності від призначення ділиться на дві групи - для питної води та рідини технічного призначення. Вироби для опалювальних систем повинні витримувати високі температури та добре протистояти плавленню, оскільки їх експлуатація проходить в діапазоні від 50 до 75 °C. Крім стану рідини між опалювальними та водопровідними системами є різниця в рівні тиску робочого середовища. У першому випадку воно становить від 2 до 12 атмосфер, а в другому - 4-5 атмосфер.

Вибір труб залежить від типу теплоносія, умов монтажу і наявності інструменту. Краще віддати перевагу виробам, що відрізняються простотою укладання, високою міцністю   екологічною безпекою.

Також вироби повинні відповідати ряду вимог, серед яких:

 • здатність постійно витримувати температурний режим циркулюючої рідини;
 • стійкість до перепадів тиску і поступового його підвищення;
 • гладка поверхня всередині для запобігання утворення накипу;
 • звукоізоляційні властивості, що перешкоджають підвищенню рівня шуму в приміщенні при русі рідини в трубах;
 • відсутність окислення і корозії при зіткненні з агресивними хімічними речовинами;
 • збереження герметичності;
 • зовнішня естетичність при відкритому монтажі для підтримки привабливості інтер'єру приміщення.

Водопровідні труби та фітинги, як і вироби для опалювальних систем, повинні бути створені з матеріалів високої якості. У такому випадку всі проведені комунікації мають тривалим терміном експлуатації, і повністю виконують покладений на них функціонал.

Різновиди труб

Матеріал, що використовується при виготовленні труб для систем опалення та водопостачання, також впливає на експлуатаційні характеристики. У списку найбільш популярних видів виробів присутні:

 • мідні труби - відрізняються високою надійністю, і застосовуються всередині підлог або стін;
 • з чорних металів - класичний варіант з оптимальною міцністю і доступною ціною;
 • з нержавіючої сталі - володіють стійкістю до іржі, привабливим зовнішнім виглядом для відкритих ділянок і простотою монтажу;
 • поліпропіленові - їх перевага - тривалий термін служби від 80 років і здатність витримувати температурний режим від 100 °C;
 • зі зшитого поліетилену - універсальні для водопостачання та опалення, що володіють підвищеною жорсткістю, простотою установки й періодом експлуатації понад 50 років;
 • металопластикові труби - характеризуються простим монтажем і складанням, невисокою вартістю, здатністю витримувати як високий тиск, так і температуру.

У нашому інтернет-магазині для замовлення доступні пластикові труби та фітинги для водопостачання, поліпропіленові та поліетиленові вироби й муфти для систем опалення, і інші різновиди матеріалів. Реалізація всієї продукції здійснюється за доступними цінами як для гуртових, так і роздрібних покупців, з доставкою в будь-яку точку України.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон