Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Кращим оздоблювальним матеріалом для кухонь, ванних кімнат, фасадів, підлог і стін, служить керамічна плитка, представлена ​​в каталозі в широкому розмаїтті. Вона виготовляється прямокутною і квадратною, самих різних розмірів. Оформляється під мармур, дерево. Прикрашається декором, фризом. Всі представлені колекції сертифіковані, безпечні, кращих виробників.

Характеристики керамічної плитки

Практична і довговічна керамічна плитка для кухні легко відмивається від забруднень. З її допомогою виконують обробку всіх стін або тільки фартуха, робочої поверхні біля столу, плити. Кахель буває:

  • глянцевим;
  • матовим;
  • рельєфним.

Розкішна керамічна плитка для ванної, виконана в світлих тонах, візуально збільшить невелике приміщення. Дзеркальна поверхня відбиває світло. Потужне освітлення підкреслить її красу. Якщо її класти під кутом 450, то за візуальними відчуттями стіна стане довшою.

Всім, кому потрібна керамічна плитка офіційний сайт її виробників, пропонує вибрати і придбати її за вигідною ціною. Вся продукція сертифікована. Продається за ціною виробника, без високих націнок. Найдешевша керамічна плитка з асортименту інтернет-магазину відрізняється гарною якістю і практичністю.

В її виробництві використовується глина і мінерали. На пластини наноситься малюнок, глазур. Вони обпікаються в печі, і стають дуже міцними. Ріжуть плитку за допомогою алмазного інструменту. Коефіцієнт поглинання води якісної кераміки, розрахованої на внутрішнє облицювання, неприпустимий для укладання на вулиці.

Популярністю користується емальована плитка. Бикоттура подвійного випалу кладеться всередині. Є ще кілька варіантів виготовлення плитки. Монокоттура, вироби одноразового випалу. Кладеться на підлогу, стіни всередині.

В інтернет-магазині кращі колекції керамічної плитки представлені такими відомими брендами як Cersanit, Golden Tile і Intercerama, Vivacer і Kerama Market, Argenta і Baldocer, Navarti, Pamesa і STN ceramica, Атем, Beryoza Ceramica, Kale і Kerama Marazzi, Marconi і Opoczno, Керамін.

Кераміка спресована, яка один раз піддавалася випалу, називається монопороза. Керамограніт, грес, це штучний камінь. Технологія його виробництва заснована на пресуванні спеціального порошку та інших компонентів в напівсухому вигляді. Потім заготовку піддають випалу при високих температурах.

Особливості керамічної плитки

У керамограніту слабкий показник поглинання вологи. Він стійкий до стирання і механічного впливу. Його кладуть в магазинах, на вулиці, там, де проходить багато людей. Його поверхня робиться матовою або полірованою. Плитка керамічна ділиться на класи за ступенем зносостійкості, морозостійкості, по міцністною шкалою Мооса.

Вона робиться прямокутною, квадратною, з різним і однаковим співвідношенням сторін. Суміш польового шпату або карбонатів при випалюванні набуває склоподібну і щільну структуру. Формування виробів виконується пресуванням або екструзією. Колір глазурі надають солі, оксиди металів. Кобальт синій, хром зелений, залізо червоне. Розроблено багато методів нанесення глазурі на керамічну плитку. Після повільного охолодження її сортують і упаковують. На цьому етапі вона ділиться на партії по калібру і тону.

Майоліка - крупнопориста плитка з кольоровою основою. На неї наноситься непрозора глазур. Вона відрізняється наявністю яскравих зображень. У неї висока щільність, зносостійкість. Вона вбирає вологу, тому призначена для сухих приміщень. На вибір керамічної плитки можна витратити багато годин, тому що дуже багато представлено колекцій.

Показати ще
Згорнути

Часті питання

✅󾭊На що звернути увагу під час вибору керамічної плитки?

  • Товщина плитки;
  • Клас зносостійкості. Наприклад, 1-й і 2-й клас не рекомендуємо класти у приміщеннях високої прохідності;
  • Для плитки на підлогу важливий коефіцієнт тертя – чим нижче, тим більш слизька плитка.

✅󾭊Які існують типи керамічної плитки?

  • бікотура – емальована керамічна плитка, призначена для облицювання стін усередині приміщень;
  • монокотура – емальована керамічна плитка, призначена як для облицювання стін, так і для укладання плитки на підлогу;
  • грес – не емальована керамічна плитка одинарного випалу, виготовляється зі світлих сортів глини.

✅󾭊У чому полягає різниця плитки керамічної для підлоги та стін?

Якщо для керамічної підлогової плитки важлива її міцність і зносостійкість, то для настінної керамічної плитки головним критерієм є зовнішня привабливість, стійкість до впливу агресивних речовин і механічних пошкоджень.

✅󾭊У чому різниця між керамічною плиткою і керамогранітом?

Керамограніт відрізняється особливою стійкістю до впливу атмосферних явищ, відколів та механічних пошкоджень, адже має щільну структуру. Матеріал ідеальний для місць, які розраховані на інтенсивний рух. Керамічна плитка має більшу кількість пор. Найчастіше використовується для внутрішнього оздоблення приміщень.
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон