Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Будівельна хімія – це спеціальні склади, необхідні для захисту та підготовки різних поверхонь для їх подальшої обробки. Допоміжна продукція такого плану включає широкий комплекс складів, що застосовуються у будівництві та ремонтно-оздоблювальних роботах. Вибрати таку продукцію можна з урахуванням її призначення та характеристик.

Що таке будівельна хімія і для чого вона потрібна

Будівельна хімія забезпечує захист матеріалів, що використовуються на всіх етапах будівництва, ремонту або оздоблення будівлі із зовнішнього боку. Основне призначення такої продукції полягає у забезпеченні якості та надійності кріплення шпалер, облицювальної плитки, лінолеуму, герметизації стиків та швів й інших аналогічних маніпуляцій.

До будівельної хімії відносяться монтажна піна, герметики, склади для просочення поверхонь (грунтовка, клей, в’язкі склади). Вони різняться за складом і властивостями, тому вибирати конкретний товар слід з урахуванням сфери його застосування та властивостей, а саме:

  • грунтовка захищає поверхню від поширення грибка і цвілі, підвищує вбиральну здатність матеріалу. Обробка грунтовкою передує штукатурним та фарбувальним роботам;
  • клей забезпечує міцну сполучну дію, з'єднуючи предмети та різні типи матеріалів. Підбирається він залежно від типу основи (дерево, полімери, папір та інше);
  • герметики заповнює порожнечі, що необхідно для якісного закладення зазорів, у тому числі які утворюються при встановленні сантехніки;
  • монтажна піна являється різновидом герметика, який використовується при монтажі дверей, віконних блоків;

Лакофарбова продукція служить для декоративного оформлення поверхонь, а також додаткового захисту поверхонь від впливу вологи, ультрафіолету, забруднень.

Купити будівельну хімію можна у нашому інтернет-магазині, обравши товари за каталогом. В асортименті представлена ​​вся продукція, необхідна для якісних зовнішніх та внутрішніх оздоблювальних робіт: герметики, клей для підлоги, шпалер та монтажних робіт, рідкі цвяхи, очисники, монтажна піна, лакофарбові склади. Швидка доставка проводиться по всій території України.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон