Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Драбини та стрем'янки відрізняються характеристиками, висотою, розмірами, кількістю секцій. З їх допомогою можна швидко і безпечно міняти освітлювальні прилади, лампочки, провести сигналізацію, трудитися в саду. По Україні можлива швидка доставка в будь-який регіон.

Які можна купити сходи і драбини

Виготовляють драбини з алюмінію, дерева, сталі. Конструкція буває діелектричною, спеціально створеною для безпечної роботи електриків. Продаються драбини і стремянки універсальні, зручні і багатофункціональні. Складаються з декількох конструктивних елементів, які дозволяють швидко змінювати форму, висоту, модифікацію.

В каталозі моделі двосторонні з 1-3 секціями. На алюмінієві стремянки і драбини ціни встановлені вигідні для покупця. Вартість виробу залежить від особливостей конструкції кожної моделі.

Двосекційні сходи універсальні застосовуються в бібліотеках, офісах, магазинах. Завдяки траверсу досягається хороша стійкість. Трисекційні моделі дозволяють досягти великої висоти. Допускається їх використання в якості двосторонных і приставних сходів. Скоби не дають секціям довільно складатися. Гумові вставки знизу не дозволяють ковзати по підлозі.

У наявність конструкції сходів:

  • Універсальні.
  • Телескопічні.
  • Розкладні.
  • Шарнірні.

Високоякісні телескопічні драбини швидко розкладаються, в зібраному стані займають мало місця. Широко використовуються в домашніх умовах, в промисловості, всюди, де виконується робота на висоті безпечно і якісно. Будь-які сходи або драбина це, хороший, незамінний помічник садівникам, дачникам. При зборі врожаю дозволить швидко виконати намічений план.

Особливості драбин

Всі, кому необхідна драбина стремянка купити її в інтернет-магазині можуть, витративши кілька хвилин на вибір та оформлення замовлення. У каталозі представлено види універсальних, телескопічних, шарнірних моделей.

Більшість виробників використовують при виготовленні сходів запатентовані інноваційні технології, безпечно фіксують шарніри, широкі поперечні траверси. Універсальні моделі розкладаються в чотирьох різних положеннях. Застосовуються, як двостороння стремянка, приставна драбина двох видів і як робоча платформа.

Максимальна робоча висота досягає 4,5 метра при вазі виробу 13,5 кг. Допустиме навантаження 150 кг. Трисекційні конструкції застосовують як приставні висувні драбини і вільно стоячі драбини. Модель з 16-ю перекладинами, надійно з'єднаними боковинами, характеризується як стабільна, стійка і безпечна.

Самозохоплюючі фіксуючі гаки не допускають довільного роз'єднання секцій при транспортуванні. Завдяки використанню профільованих перекладин виключається можливість ковзання ноги, забезпечується швидкий і надійний підйом і сходження.

Односторонні драбини оснащені широкими зручними поличками для ніг, вбудованим гачком для підвішування відра. Конструкція складається з алюмінієвих профілів прямокутного перетину. Драбина витримає навантаження в 150 кг. Надійні елементи фіксації запобігають мимовільному складанню.

Для виконання робіт з фасадами будинку підійде шарнірна модель. Використовують, як приставну, двосторонню або робочу платформу. Вибираючи конструкцію сходів, враховуйте для яких робіт вона буде застосовуватися, зверніть увагу на детальний опис продукту. Важливо і те, з якого матеріалу зроблено, максимально допустиме навантаження, кількість ступенів і якої висоти виріб дозволяє досягти.

Сходи телескопічні розсувні в розкладеному стані досягають 3,8 м, але якщо їх скласти, то розмір буде - 730 мм, що зручно при транспортуванні. Представлені в магазині моделі сертифіковані, відповідає європейському стандарту EN131, виробництва кращих брендів.

З переваг товару виділяють:

  • невелика вага, маленький розмір в складеному стані;
  • витривалість матеріалу і комплектуючих;
  • надійні місця з'єднань секцій;
  • нековзну основу.

Для роботи в саду потрібна сходи з загостреними ніжками, що входять в землю на кілька сантиметрів для кращої стійкості. Висота між сходинками не перевищує 25 см, тому по ним легко і зручно підніматися і спускатися.

У каталозі представлені сходи і драбини, вироблені з декількох різних матеріалів. Сходинки виготовляються дерев'яні, профіль дюралюмінієвий. На деяких моделях одночасно можуть працювати дві людини, що дозволяє швидше виконати намічене. Люди похилого віку можуть швидко переміщати легкі алюмінієві конструкції, наприклад, обрізаючи виноград, дерева.

З табуретки заборонено працювати, тому що вона не стійка. Більшість людей падають з неї і травмуються. Як альтернативу використовують стілець-драбину (легка, широка, стійка, безпечна, витримує 150 кг.) Для того щоб купити сходи за вигідною ціною звертайтеся до наших менеджерів, або використовуйте додаткові фільтри для вибору необхідного вироби.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон