Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Декор для дому – важлива складова на етапі фінального оформлення житла. З його допомогою можна розставити акценти та створити відчуття завершеності інтер'єру, або змінити обстановку не вдаючись до кардинального ремонту та розбудови.

Різновиди декору

Фактично декор для будинку являється сукупністю різних предметів, що використовуються для прикраси та оформлення приміщень з різним цільовим призначенням. При правильному підборі його елементів можна створити всередині особливу атмосферу затишку та розкоші, а зовні – естетичний вигляд.

Залежно від основних характеристик декор будинку ділиться на три класи:

 • Архітектурний – складається з виробів, що є частиною оздоблення. До них відносяться віконні отвори, арки, колони.
 • Скульптурний – представлений у широкому асортименті статуеток, композицій із гіпсу, глини тощо.
 • Мальовничий – до цієї категорії входять картини та різні зображення.

Процес декорування є комплексом методів, що дозволяють підвищити естетичні та функціональні властивості споруди. Декор, що застосовується, може бути як активний, так і пасивний, що дозволяє змінити ергономіку інтер'єру і прикрасити його відповідно.

Особливості внутрішнього та зовнішнього декору

Внутрішній декор – інтер'єрний, відповідає за створення особливої ​​атмосфери у кімнатах. Багато декоративних елементів, розставлених у різних частинах приміщення, доповнюють інтер'єр у будь-якому стилі, візуально розширюють або звужують окремі ділянки, підкреслюють індивідуальність власників будинку. Навіть один маленький світильник, поставлений у правильному місці, здатний перетворити вітальню чи спальню.

Зовнішній декор – фасадний, формує зовнішній вигляд приміщень та будівель. Також декоруванню підлягають присадибні ділянки та прилегла до них територія. Від того, яким буде зовнішнє оформлення залежить перше враження про будинок, бажання проводити час на відкритому просторі біля нього.

Матеріали, що застосовуються при створенні елементів декору

Декор для дому в інтернет-магазині України зазвичай шукають на декількох етапах. До них належить зведення будівель з нуля, їх ремонт та реконструкція. Залежно від матеріалів, які застосовуються при створенні декоративних елементів,

 • дерев'яні;
 • кам'яні;
 • гіпсові;
 • керамічні;
 • металеві;
 • пластикові;
 • паперові;
 • скляні;
 • текстильні;
 • з вторинної сировини.

Окрему категорію складає декор з елементів живої природи. Це можуть бути стабілізовані квіти, мох та зелень. При правильному догляді такі вироби тішать своїм свіжим виглядом протягом 5-10 років.

Як вибрати декор для дому

Вибір декоративних виробів для будинку потребує ретельного підходу. Оскільки прикраси можуть не тільки створити приємну та затишну атмосферу в будинку, але й здатні перевантажити інтер'єр.

У процесі підбору декору необхідно відштовхуватися від стилю оформлення будинку та дизайну приміщень. Це стосується не лише стилістики самих предметів, а й кольорової гами. Також необхідно звертати увагу на такі фактори:

 • кількісна відповідність елементів – кімнати у стилі мінімалізм передбачають обмеженість у декорі, а класичний інтер'єр схиляє до достатку та розкоші;
 • співвідношення з розмірами приміщень – в обмеженому просторі потужні предмети у великій кількості виглядають недоречно, і приховують вільну площу;
 • відповідність функціональному призначенню приміщення – спеціалізовані кімнати на кшталт кухні та санвузла не потребують численного декору, і для них краще підбирати спеціальні предмети.

Купити декор для дому від найкращих виробників Європи та світу можна у нашому інтернет-магазині. У каталозі представлений широкий асортимент статуеток, ліпнини, дзеркал, ваз, штучних дерев та квітів, гобеленів, фоторамок, годинників, скриньок, картин та інших аксесуарів, які стануть чудовим доповненням для дому, офісних та комерційних приміщень.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон