Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Кухонні ножі та приладдя – важливі аксесуари, які полегшують приготування страв. З їхньою допомогою прискорюється виконання різних завдань на кухні, процес обробки продуктів, їх подрібнення, змішування або зняття з плити.

Особливості кухонних ножів та приладдя

Гаджети для кухні представлені в широкому асортименті та реалізуються як окремо, так і комплектами. Набір кухонного приладдя може класифікуватися залежно від кількості предметів, комплектації, розміру, наявності додаткових аксесуарів для зберігання елементів, що входять до нього.

Експлуатаційні характеристики подібних аксесуарів визначаються матеріалом, який застосовується при їх створенні. Найбільш потрібні наступні види приладдя:

  • Сталеві – виконані з нержавіючої сталі, що відрізняється високою гігієнічністю та екологічною чистотою, здатністю витримувати високі температури, вплив лугу та кислот.
  • Нейлонові – не бояться гарячого дна сковороди та окропу, а за рахунок гнучкості делікатно стикаються з антипригарним покриттям посуду, не дряпають його і не залишають слідів на поверхні.
  • Силіконові – не вбирають сторонні запахи та не змінюють смакові властивості страв, можуть бути виконані у різних кольорах та формах.
  • Дерев'яні – представники класичних аксесуарів для кухні, мають попит завдяки екологічності, доступності та естетичного зовнішнього вигляду.

Також хорошим варіантом є кухонні ножі та приладдя з комбінованого матеріалу. Наприклад, сталеві прилади, доповнені силіконовою ручкою, захищають від гарячого металу, оскільки не нагріваються і зручно розташовуються в руках. Дерев'яні вироби із пластиковими ручками добре захищені від забруднень та вологи, що продовжує термін їх експлуатації.

При виборі кухонного приладдя слід враховувати, з яким посудом вони стикаються, і в яких умовах експлуатуватися. Краще віддати перевагу виробам, що не мають запаху, що свідчить про їхню високу якість і безпеку.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент приладдя для кухні. В наявності вилки, ложки та ножі, віночки, лопатки, шумовки, молотки, терки, щипці, пінцети, качалки, штопори, кисті, дошки та ще більше десятка різновидів кухонних аксесуарів. Реалізація посуду та пристроїв для готування здійснюється з доставкою по всій Україні та за доступними цінами.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон