Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Електротовари являють собою велику категорію продукції, в яку входять як пристрої, що працюють від мережі, так і заряджаються від акумулятора і батарейок. Оскільки більшість сучасних процесів життєдіяльності та виробництва неможливо зробити без електрики, їх асортимент надзвичайно широкий і потребує правильного вибору.

Класифікація та призначення електротоварів

Будь-яке приміщення житлового, офісного чи виробничого призначення сьогодні оснащується масою електричних приладів. Частина з них використовуються постійно і не вимагають контролю зі сторони людини (холодильники, водонагрівальні баки, джерела світла, мікрохвильові печі), інші включаються короткостроково і потребують контролю (фени, міксер, епілятори).

Для того, щоб експлуатація таких електротоварів відповідала нормам безпеки, не перевантажувала мережу і була максимально комфортною, важливо розбиратися в їхніх видах та враховувати особливості.

Всі види продукції, що функціонують від електрики, можна розділити на групи в залежності від їх призначення, виду перетвореної електроенергії, способу встановлення, режиму роботи, особливостям експлуатації та іншим параметрам. Залежно від сфери використання електротовари бувають:

  • провідникові - це кабельні вироби, необхідні передачі електроенергії від джерела струму до приймача, і навіть призначені для виготовлення обмоток електричних машин і приладів. Вони різні за ступенем гнучкості, матеріалами ізоляції та струмопровідної жили, номінальною напругою та призначенням;
  • електроустановлювальні вироби - це товари для монтажу та ремонту електропроводки, підключення до мережі струмоприймачів, захисту від струмових перевантажень. Крім розміру, виду, типу конструкції та виду монтажу електроустановлювальні товари поділяють за видами механізмів перемикання, схемою включення в мережу, способом кріплення;
  • електричні джерела світла (галогенні, світлодіодні та люмінесцентні лампи, лампи розжарювання) та електроосвітлювальна арматура;
  • електронагрівальні прилади - електротовари з індукційним або інфрачервоним нагріванням, нагріванням провідників високого опору або за рахунок струмів високої та надвисокої частоти;
  • трансформатори та контрольно-вимірювальні прилади;
  • електропобутові машини - холодильники, кліматичне обладнання, відпарювачі, електромеханічні інструменти та інше.

Також, залежно від призначення приладів, різна і кінцева мета перетворення електричної енергії. Зокрема, якщо в приладах для освітлення вона перетворюється на світлову енергію, то в нагрівальних елементах - в теплову, а в комбінованих - теплову та механічну.

Що враховувати при виборі електротоварів

Вибрати електротовари Київ можна з урахуванням їх якісних та експлуатаційних характеристик. Так, важливо, щоб даний тип продукції повністю відповідав нормам техніки безпеки.

Незалежно від свого призначення, загальними ознаками класифікації електротоварів є їхній ступінь захисту від вологи та ураження електричним струмом, а також кліматичні умови експлуатації. Максимальний клас захисту від ураження струмом мають електричні товари, робота яких передбачає контакт із водою - пральні та посудомийні машини, електричні кавоварки та інші.

Також в побуті є ряд продукції, що експлуатується на відкритому повітрі та у приміщеннях з високим рівнем вологості повітря (ванних та душових кімнатах, кухнях). Для них потрібен підвищений захист від вологи, інакше такі прилади швидко стануть непридатними. За ступенем захисту від підвищеної вологості електротовари поділяють на класи:

  • незахищені;
  • краплезахищені;
  • бризкозахищені;
  • водонепроникні.

Купити все для електрики можна у нашому інтернет-магазині з можливістю швидкої доставки товарів по всій території України. В асортименті представлені силові роз'єми, елементи живлення, вимикачі, розетки, лічильники, щитки, провідникові вироби та елемент для їхнього монтажу, товари для захисту електромережі.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон