Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Електротовари — велика категорія пристосувань, що працюють від мережі, акумулятора чи батарейок, спеціальної фурнітури, електротехнічних пристроїв. Сучасні процеси життєдіяльності та виробництва нерозривно пов'язані з електрикою, тож асортимент виробів надзвичайно широкий та потребує правильного вибору. Все для електрики ви знайдете в інтернет-магазині АРС.

Електротовари: класифікація та призначення

Щоб електротовари відповідали нормам безпеки, не перевантажували мережу й були максимально комфортними в експлуатації, важливо розумітися на їхніх видах, враховувати особливості перед придбанням. Усі види продукції можна розділити на групи за призначенням, способом встановлення, особливостями експлуатації. Каталог АРС — це зручний магазин електротоварів, що пропонує вироби з наступних категорій:

  • Провідникові — кабель та комплектуючі для передачі електроенергії від джерела струму до приймача. Пристрої розрізняються за ступенем гнучкості, матеріалу ізоляції та струмопровідної жили, номінальною напругою, призначенням.
  • Електроустановлювальні — вимикач, рубильник, інструмент для монтажу та ремонту електропроводки, підключення до мережі струмоприймачів, захисту проти струмових перевантажень.
  • Електронагрівальні — електротовари з індукційним або інфрачервоним нагріванням, нагріванням провідників високого опору або струмом високої та надвисокої частоти.
  • Фурнітура та кріплення — елементи для електромонтажу проводки, електричних пристроїв.
  • Контрольно-вимірювальні прилади — лічильники, щитки, інше електрообладнання.

Все для електрики потрібно вибирати з особливою відповідальністю: справність, якість елементів впливає на безпеку у приміщенні. Прилад під напругою несе загрозу, тому рекомендуємо вибирати високоякісні вироби з представлених у продажу. Магазин електротоварів пропонує продукцію різних цінових сегментів, перевірених виробників. Перед купівлею варто уважно ознайомитись з експлуатаційними характеристиками, технічними деталями.

Вибираємо електрообладнання: що необхідно врахувати

Загальними ознаками класифікації електротоварів є їхній ступінь захисту від вологи та ураження електричним струмом, а також кліматичні умови експлуатації. Електроустаткування має відповідати заявленим параметрам безпеки. Ряд продукції, що експлуатується на відкритому повітрі, у ванних, душових кімнатах, кухнях, вимагає підвищеної стійкості до вологи, інакше вона швидко прийде у непридатність. За таким критерієм електротовари поділяють на класи — незахищені, краплезахищені, бризкозахищені, водонепроникні.

Перш ніж замовити певний товар, обов'язково ознайомтеся з такими параметрами:

  • сфера використання;
  • матеріал виготовлення;
  • виробник та ціна;
  • комплектація.

Онлайн-шопінг у цьому плані надає кращі можливості, ніж звичайний магазин електрики: ви можете не поспішаючи розглянути електротовари, задати певні параметри пошуку, що робить процес підбору потрібного виробу простішим.

Асортимент електротоварів в інтернет-магазині електрики АРС

Вибрати електротовари у Києві чи будь-якому іншому місті України можна за лічені хвилини, без необхідності йти до магазину електрики. На сайті ars.ua представлена ​​продукція для дому високої якості: силові роз'єми, елементи живлення, вимикачі, розетки, лічильники, щитки, провідникові вироби, деталі для монтажу, товари для захисту електромережі.

Купити все для електрики можна в кілька кліків, оформивши доставку до будь-якого населеного пункту України сервісами Укрпошта, Нова пошта. Можливий самовивіз із магазину АРС у вашому місті.

✅Вимикачі, кабелі, захисту, лічильники Товари в наявності
✅Виробники E.NEXT, Legrand, Schneider Electric
✅Оплата на розрахунковий рахунок, переказ LiqPay
✅Доставка Нова Пошта, Укрпошта, самовивіз
Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон