Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Технічна допомога авто може бути потрібна будь-якому власнику автотранспортного засобу. Тому важливо мати під рукою деякі спеціальні пристрої для її швидкої реалізації.

Які пристрої включає техдопомога для авто

Кожен автовласник періодично стикається з непередбаченими ситуаціями на дорозі - від банальної необхідності підкачати спущену шину до раптової необхідності дрібного ремонту та термінової заміни розхідників. Самостійно зробити нескладні маніпуляції допомагає низка дорожніх інструментів та пристроїв, який має бути в арсеналі автовласників. До них відносяться:

  • клейкі стрічки;
  • каністри для запасу палива;
  • вирви для швидкої заміни або заповнення паливно-мастильних матеріалів;
  • буксирувальні троси;
  • насоси для підкачування шин.

Крім того, при організації вантажних перевезень або одноразовому використанні легкового транспортного засобу для доставки великогабаритного вантажу до місця призначення знадобляться стяжні ремені. Цей простий пристрій потрібний для надійної фіксації великих предметів і попередження їх сповзання і падіння.

Як вибрати предмети для організації технічної допомоги авто

При підборі необхідних предметів для швидкої техдопомоги авто потрібно враховувати їх основні характеристики та особливості експлуатації. Так, купуючи каністри орієнтуються на тип палива, від якого працює машина. Для бензину підходять алюміній, метал та спеціальний бензостійкий пластик із добавками від статичного заряду. Для дизельного палива також підійде звичайна пластикова каністра, матеріал якої не взаємодіє із цим типом пального.

При виборі троса в буксирі враховується розривне навантаження цього предмета, а також характеристики матеріалу. Наприклад, міцна і тверда сталь майже не амортизує ривки, неминучі при буксируванні. Таке пристосування схильне до іржавлення, що загрожує розривом при навантаженні. Гнучкий капроновий трос відрізняється яскравим кольором, помітним на дорозі навіть без розпізнавальних прапорців. Трос-рулетка не провисає при буксируванні, але мало підходить для авто з великою масою через невелике навантаження на розрив.

Вибрати відповідні пристрої для організації техдопомоги для авто можна в нашому інтернет-магазині. В асортименті представлені каністри для бензинів, лійки, маслянки, буксирувальні троси. Доставка товару проводиться у всій міста та райони України.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон