Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Використовують найрізноманітніші комплектуючі для укладання плитки, клини, хрестики, куточки. Вони випускаються різного розміру, довжини, характеристик. Хрестики відрізняються по ширині, вони допомагають отримати шов 1,5-6 мм. Щоб регулювати рівень укладання кахлю, використовують клини.

Які можна придбати комплектуючі для укладання плитки

Такі комплектуючі для укладання кахлю як кути, бувають зовнішні і внутрішні. Вони фарбуються в білий, сірий колір, блакитний. Їх можна вибрати контрастними по відношенню до плитки або одного відтінку.

Куточки відрізняються один від одного розміром полки, довжиною і шириною. З їх допомогою ховаються недоліки стиків. Куточки пластикові кріплять степлером до гіпсокартону або клеєм для кахлю до цеглини, бетону. Вибирають їх залежно від товщини плитки.

Характеризуються комплектуючі для укладання кахлю як:

  • недорогі;
  • якісні;
  • довговічні.

Класти плитку без хрестиків неможливо. У комплектуючих для укладання плитки клинів різна довжина. Якщо кахель кладуть на гіпсокартон, то вони повинні бути короткими. Вони дозволяють вирівняти нерівності плитки по висоті і ширині. Не загубляться при ремонті кольорові клини, їх добре видно. Для створення швів використовуються хрестові комплектуючі або Т-образні. Вони продаються в упаковці по 50-200 штук.

Комплектуючі для плитки дозволяють створювати рівні шви, не дають просідати кахлю поки застигає клей. Вони скорочують час на укладку і вирівнювання. Комплектуючі для плитки коштують недорого, але без них неможливо класти кахель.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон