Знімачі підшипників

33 товарів
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Послуги
    Експрес-доставка до 2-х годин
    Доставка замовлень вагою до 3 тонн у місті Тернопіль.
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-17:00

  4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Для розбирання робочих вузлів автотранспорту, інших технічних пристосувань, часто потрібний спеціальний ручний інструмент - знімачі підшипників, що дозволяють швидко зняти щільні з'єднання без пошкоджень. Пристрій складається з центрального болта і захоплень. Захвати утримують заклинив підшипник, а болт, при закручуванні, видавлює або запресовує його в робочий вузол. Щоб вам було простіше вибрати інструмент з відповідними характеристиками, з основними різновидами знімачів, їх особливостями ознайомимося докладніше.

Знімачі підшипників: різновиди, відмінності, властивості

Щоб вилучити елемент з конструкції технічних пристроїв без пошкоджень і деформації поруч розташованих деталей, якісний випресовувач підшипників повинен володіти наступними характеристиками:

  • Ергономічністю, що забезпечує комфортну роботу на будь-яких ділянках.
  • Надійною фіксацією до демонтуючого вузла.
  • Міцною конструкцією з довговічних матеріалів, наприклад, сталі інструментального типу, стійкою до зносу і механічних пошкоджень.

За типом захоплення знімачі бувають ковзаючими, поворотними, конічними, сепараторними, універсальними.

Інструмент ковзного типу обладнаний двома захопленнями, що переміщуються уздовж балки, в центрі якої знаходиться отвір з різьбленням. Має упори для болта, що перешкоджають зсуву підшипника при демонтажі. Захвати такого пристрою розсуваються на ширину від 10 до 80 см. Підходить для зняття зовнішніх і внутрішніх підшипників. Зручний у використанні, комплектується змінними наконечниками.

Знімачі з поворотними захопленнями відрізняються між собою по конструкції. Обладнуються упорами із захопленням з двох або трьох сторін. На поверхні пристосування розташовуються 4 точки для установки лап. Ширина захоплення у таких модифікацій становить 5-7 см. Їх застосовують для вилучення підшипників компактних габаритів, включаючи демонтаж проводів акумулятора. Інструмент може комплектуватися ударним механізмом.

У конструкції конічних пристосувань присутні 3 захоплення і конічна гайка, яка вручну закручується при фіксації інструменту. У деяких моделей вона доповнена пружинним механізмом. Розподіл навантаження на захвати в таких пристроях проводиться автоматично.

Знімачі з сепараторами обладнані розділовим елементом з двох половин, що встановлюється під демонтуючий підшипник. Для надійної фіксації підшипника половини сепаратора з'єднуються болтами. Потім до пристрою приєднують пристосування для витягування. Такі пристрої надійні, функціональні, можуть використовуватися спільно зі ковзаючими пристосуваннями.

Знімач підшипників універсальний - модифікація, крім демонтажу підшипників, що застосовується для зняття шестерень, шківів, інших вузлів. Конструкція пристроїв базується на силовому болті з надійної, легованої сталі. При обертанні зусилля передається затискачам, завдяки чому деталь видавлюється або запресовується на призначену їй позицію. Інструмент універсального типу використовується для демонтажу підшипників із зовнішнім і внутрішнім розташуванням.

Як вибрати відповідний пристрій з урахуванням основних параметрів

Діаметр знімачів становить 28-200 мм, висота лапок пристосування – 35-60 мм, а габарити головки силового болта знаходяться в діапазоні 9-22 мм. Щоб підібрати відповідний пристрій для використання в гаражі, домашньому господарстві, в першу чергу, визначитеся з функціями, які воно буде виконувати. Також зверніть увагу на наступні моменти:

  • Максимальне навантаження, яку може витримати інструмент. У пристосувань механічного типу це 1-4 тонни. Знімачі, що працюють на гідравлічній тязі, витримують навантаження до 20 тонн, але ціна у таких пристроїв досить висока. До того ж для побутового застосування вони навряд чи знадобляться, так як для виконання стандартних маніпуляцій механічного знімача буде цілком достатньо.
  • Робочий хід. На нього впливають довжини захоплюючих елементів і довжина викидання силового болта.
  • Ширину, висоту упору інструменту.
  • Мінімальний і максимальний діаметр розведення розчину захвата.

При виборі знімача необхідно визначитися з кількістю наявних у нього лапок, які безпосередньо контактують з демонтуючим підшипником. Двозахватні пристрої простіше по конструкції, але, при роботі можуть вислизати, що призведе до псування підшипника. Інструмент трьохзахватного типу з трьома лапками, розміщеними симетрично один одному під кутом 120 градусів, більш надійний, забезпечує щільний контакт зі знімним елементом, не допускаючи його зісковзування і деформації.

Самі знімачі-лапки також бувають двох типів: односторонні або двосторонні. У односторонніх тримачів гак розташовується в нижній частині, з одного боку. У двосторонніх - з обох сторін, з напрямком в різні боки. Другий варіант вважається більш надійним і зручним у використанні.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон