Лещата слюсарні

48 товарів
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
 1. Шукаєте вигідні пропозиції?
  Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
  Підписатися
 2. Послуги
  Експрес-доставка до 2-х годин
  Доставка замовлень вагою до 3 тонн у місті Тернопіль.
 3. Допоможемо обрати найкраще
  097 333 43 00

  Безкоштовна лінія

  пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-17:00

 4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Лещата — механічний інструмент для закріплення заготовки, яка надалі буде піддаватися ручній чи машинній обробці. Такий допоміжний засіб створює безпечну відстань від оброблюваної деталі, закріплює елемент в одному положенні та звільняє обидві руки майстра. Пристрій відомий з давніх-давен і досі продовжує спрощувати життя професіоналам та любителям, працюючих в домашніх майстернях. Тіски затребувані не лише в слюсарній сфері, а й під час роботи з деревиною чи для виконання ремісничих завдань.

Лещата слюсарні — будова та характеристики

Не зважаючи на давню історію винайдення, конструкція не зазнала суттєвих змін. Найпростіші моделі представленні основою, двома губами та гвинта, який відповідає за рух однієї губи. Працювати з інструментом просто. Деталь розміщується в робочу зону, після чого затискається за допомогою гвинтового механізму. Зверніть увагу, що при роботі з делікатними матеріалами, наприклад, деревиною чи пластиком, потрібно переконатися, що інструмент оснащений пом’якшуючими губками. Адже якщо сила затиску лещат велика, тоді існує ймовірність пошкодження поверхні чи деформації.

Тіски - основні параметри

 • розмір — маленькі, середні, великі;
 • матеріал — метал, дерево;
 • фіксація — настільні, верстатні, ручні.

Таке різноманіття лещат позитивно впливає на спектр завдань, з якими може впоратися пристрій, а також допомогти при необхідності правильно їх підібрати та купити тіски. В залежності від комбінації цих характеристик буде залежати ціна лещат. Кожен із варіантів створений для виконання тих чи інших завдань.

Види лещат

Сфера застосування наклала відбиток на конструкцію інструменту. З огляду на особливості, лещата поділяють на такі види: слюсарні, верстатні, трубні, столярні, ручні. Перші два користуються найбільшою популярністю, але і інші різновиди мають переваги, які дозволяють прекрасно справлятися із завданнями.

Тіски слюсарні

Представлені у вигляді металевого інструменту для деталей з твердих матеріалів. При необхідності працювати під різними кутами, варто вибрати варіант з поворотним механізмом. Для підвищення надійності конструкції пристрій закріплюється на столі або верстаті, з використанням болта. Метал або чавун найчастіше стають матеріалом для виготовлення моделей виду. Завдяки цьому по затиснутій деталі можна бити молотком. Ширина губок варіюється в діапазоні 45-200 мм, що дозволяє захопити деталь з товщиною до 140 мм. Слюсарні лещата наділені одним недоліком — люфтом. Оскільки такі інструменти використовують для грубої роботи, то люфт губок нівелюється.

Верстатні лещата

Відсутність люфту забезпечує високу точність під час використання. Для роботи на підприємствах, працівники надають перевагу саме таким лещатам. Коригування кута розширює сферу використання та зручність. Широкі губки створюють умови для обробки важких та довгих заготовок. Верстатні лещата здійснюють сильне затискання, тому з ними варто працювати акуратно для запобігання пошкоджень та деформацій.

Трубні лещата

Розроблені спеціально для затиску труб та круглих елементів, оскільки губки мають напівкруглу форму. Це збільшує площу контакту із заготовкою і, відповідно, якість фіксації.

Столярні лещата

Лещата з гладкими широкими губками з великою площею притискання вважаються стандартним інструментом для столярів та теслі. Оброблювана деревина захищена від змін та пошкоджень внаслідок особливостей губок. Ширина захоплення підходить для фіксації широких дощок.

Ручні лещата

Мобільні моделі для обробки невеликих заготовок, які потребують підтримки руками. Не потребують кріплення до столу чи верстака. За виглядом нагадують щипці з механізмом затиску. Для послаблення фіксації потрібно натиснути на важіль.

Лещата для дому і не тільки

Комфорт та ефективність на пряму залежить від правильного вибору та використання інструменту. Якщо ви в пошуках лещат в гараж, зупиніть свій вибір на слюсарних, адже в них широкий спектр використання та оптимальне регулювання робочої ділянки. Для роботи із металевими важкими деталями варто вибрати верстатні тіски з металу чи чавуна. Розмір безпосередньо впливає на вартість лещат, проте варто враховувати, що моделі формату міні не підходять для великих навантажень. Обирайте лещата, виходячи із характеру планованої роботи та інтенсивності використання.

Купити тіски слюсарні можна в інтернет-магазині АРС за доступними цінами. Перевірені виробники та широкий асортимент товарів дозволяє підібрати інструмент, який відповідатиме вимогам та справиться із поставленими завданнями.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон