ОПЛАТА

Готівкою або карткою при отриманні

Таким чином, ви можете оплатити замовлення при самовивозі, а також у разі доставки сервісами Нова пошта або Укрпошта.

Картою онлайн

Ви можете на сайті вказати дані вашої картки, щоб сплатити замовлення та додаткові послуги.

Оплата розрахункового рахунку IBAN

IBAN (International Bank Account Number) — міжнародний номер банківського рахунку. Його призначення — спрощення операцій між банками різних країн. Це стандартна система банківських транзакцій у державах Євросоюзу.

Приват24. Здійснити оплату за реквізитами на рахунок ТОВ або ФОП можна за допомогою Приват24 на телефоні, використовуючи посилання на докладне поетапне роз'яснення:

Приват24 — ТОВ ТГ "АРС-КЕРАМІКА"

Приват24 — ФОП

Інтернет-банкінг ПриватБанк на ПК. Здійснити оплату за реквізитами на рахунок ТОВ або ФОП ви можете за допомогою інтернет-банкінгу на власному ПК, використовуючи посилання на докладне роз'яснення:

ПриватБанк з ПК — ТОВ ТГ "АРС-КЕРАМІКА"

ПриватБанк з ПК — ФОП

Monobank. Здійснити оплату за реквізитами на рахунок ТОВ або ФОП можна за допомогою Монобанку на телефоні, використовуючи посилання на докладне роз'яснення:

Монобанк — ТОВ ТГ "АРС-КЕРАМІКА"

Монобанк — ФОП

Ощадбанк 24/7. Здійснити оплату за реквізитами на рахунок ТОВ або ФОП можна за допомогою Ощадбанку 24/7 на телефоні, користуючись посиланнями на докладне роз'яснення:

Ощадбанк 24/7 — ТОВ ТГ "АРС-КЕРАМІКА"

Ощадбанк 24/7 — ФОП

Термінал ПриватБанку. Здійснити оплату за реквізитами на рахунок ТОВ або ФОП можна за допомогою терміналу самообслуговування ПриватБанку, використовуючи посилання на докладне роз'яснення:

Термінал ПриватБанку — ТОВ ТГ "АРС-КЕРАМІКА"

Термінал ПриватБанку — ФОП

Термінал IBox. Здійснити оплату за реквізитами на рахунок ТОВ або ФОП ви можете за допомогою терміналу IBox, використовуючи посилання на докладне роз'яснення:

Термінал IBOX — ТОВ ТГ "АРС-КЕРАМІКА"

Термінал IBOX — ФОП

Оплата PrivatPay від ПриватБанку

PrivatPay від ПриватБанку — це зручний спосіб оплати за товари та послуги для власників карток ПриватБанку та користувачів Приват24.

PrivatPay через Приват24. Здійснити оплату на рахунок ТОВ або ФОП ви можете за допомогою PrivatPay через Приват24, використовуючи посилання на докладне роз'яснення:

PrivatPay через Приват24 — ТОВ ТГ "АРС-КЕРАМІКА"

PrivatPay через Приват24 — ФОП

PrivatPay через термінал ПриватБанк. Здійснити оплату на рахунок ТОВ або ФОП можна за допомогою PrivatPay через термінал ПриватБанку, використовуючи посилання на докладне роз'яснення:

PrivatPay через термінал ПриватБанку — ТОВ ТГ "АРС-КЕРАМІКА"

PrivatPay через термінал ПриватБанку — ФОП

Оплата LiqPay

LiqPay — це сучасне платіжне рішення від ПриватБанку. За допомогою LiqPay ви можете розраховуватись картами Mastercard/VISA/UnionPay.

Онлайн оплата LiqPay. Здійснити оплату на рахунок ТОВ або ФОП ви можете за допомогою LiqPay у зручному для вас режимі за допомогою картки будь-якого банку, використовуючи посилання на докладне роз'яснення:

Онлайн-оплата LiqPay — ТОВ ТГ "АРС-КЕРАМІКА"

Онлайн-оплата LiqPay — ФОП

Оплата частинами

 • Оформити покупку на виплату можна цілодобово, всього за 30 секунд. Все, що потрібно — картка ПриватБанку.
 • Щомісячна комісія: всього 0.01% вартості товару.
 • Розстрочка виплат до 25 платежів на 24 місяці.
 • Мінімальна сума купівлі: 500 грн.
 • Максимальна сума покупки: в межах ліміту, який можна перевірити за посиланням https://chast.privatbank.ua/
 • У момент придбання товару на кредитній картці має бути залишок, якого буде достатньо для сплати першого платежу. Щомісячні платежі по сервісу стягуються з картки автоматично. Ви можете поповнити картку в терміналах та відділеннях ПриватБанку або через Privat24. Ви можете достроково сплатити кредит через Privat24 або зв'язавшись з банком. Банк може самостійно змінити умови надання кредиту.

Миттєва розстрочка

 • Оформити покупку на виплату можна цілодобово, всього за 30 секунд. Все, що потрібно — картка ПриватБанку.
 • Щомісячна комісія: 1.9% вартості товару.
 • Розстрочка виплат до 25 платежів на 24 місяці.
 • Мінімальна сума купівлі: 500 грн.
 • Максимальна сума покупки: в межах ліміту, який можна перевірити за посиланням https://privatbank.ua/kredity/mitteva-rassrochka
 • У момент придбання товару на кредитній картці має бути залишок, достатній на оплату першого платежу. Щомісячні платежі по сервісу стягуються з картки автоматично. Ви можете поповнити картку в терміналах та відділеннях ПриватБанку або через Privat 24. Ви можете достроково сплатити кредит через Privat 24 або зв'язавшись з банком. Банк може самостійно змінити умови надання кредиту.

Відправлення післяплатою здійснюється за умови часткової передоплати

Авансовий платіж вважається запорукою доставки. У разі відмови від товару з причин, не пов'язаних зі станом товару або його не відповідністю замовленому, авансовий платіж повертається платнику за мінусом вартості доставки.

Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон