Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

В інтернет-магазині можна вибрати і купити електричний обігрівач інфрачервоний, масляний, конвектор і панель, модель з вентилятором. Вони виробляються по інноваційних енергозберігаючих технологіях. Використовувати їх можна вдома і на дачі, в офісі і цеху. Автономне опалення дозволяє незалежно ні від кого регулювати рівень температури в приміщеннях, контролювати витрати.

Характеристики та особливості електрообігрівачів

Металокерамічні панелі розраховані на обсяг приміщення в 25 м3 споживають 450 Вт. Продаються і більш потужні моделі. Панелі служать в якості основного приладу опалювальної системи, локального або додаткового. Вони швидко нагріваються і дуже довго остигають.

Спеціальний регулятор дозволяє встановлювати комфортну температуру, економити електрику. Він вимкне прилад при досягненні заданого значення. Панелі не навантажують мережу, споживають мало електроенергії. Ніхромова нитка нагріває лицьову керамічну частину.

Панель випромінює інфрачервоні промені. Вони не гріють повітря, яке в теплому стані піднімається до стелі, а толку від цього мало. Вони нагрівають предмети, меблі кімнати. Прилад випромінює довгі хвилі, такі ж, як і людина. Тому вони покращують обмін речовин, кровообіг.

Керамічний електричний обігрівач не сушить повітря, не спалює кисень. Ніхромова нитка заливається розчином. Тому не стикається з повітрям. Термін експлуатації такого приладу 20-25 років. Підключається він в звичайну розетку.

Електричний обігрівач конвекторного типу може встановлюватися у ванній кімнаті. Він захищений від бризок. Прилад потужністю 1,5 кВт розрахований на обігрів приміщення розміром 18 м2. У нього вбудований регулятор температури, індикатор. Він кріпиться на стіну, наділений функцією проти замерзання, захистом від перегріву.

Популярні моделі електричних обігрівачів:

  • керамічні;
  • масляні;
  • конвектор;
  • інфрачервоні;
  • тепловентилятори.

Масляний електричний обігрівач нагріває спеціальна спіраль. Пересувається він на коліщатках. Робиться спеціальної форми, за рахунок чого швидко віддає тепло. Виробляється з різною кількістю секцій, тому розрахований на площу 20-60 м2. Споживає 1,5-2 кВт.

Електричний обігрівач з вентилятором може швидко нагріти приміщення. Встановлюється на підлогу або кріпиться на стіну. Оснащений термостатом, кнопкою аварійного відключення. Є функція захисту від замерзання, два режими потужності. Розрахований на роботу в приміщенні до 60 м3.

Деякі моделі електричних обігрівачів оснащені дисплеєм, таймером, пультом управління. На екран виводяться всі необхідні дані про роботу приладу. Модифікації з вентилятором влітку використовуються для охолодження приміщення. При падінні прилад відключається.

Програмовані електронного типу терморегулятори дозволяють підтримувати температуру в приміщенні в заданому діапазоні, а не тільки контролювати нагрів самої панелі. Можливо встановити час включення приладу, наприклад, за дві години до приходу з роботи. Програматор економить електроенергію, тому що панель буде працювати в середньому 5-8 годин на добу.

У конвекційному електричному обігрівачі холодне повітря потрапляє в теплообмінник. Два листа стальних і козирки прискорюють процес. Сучасні моделі характеризуються як пожежобезпечні, що не навантажують мережу, служать багато років. На них дається тривала гарантія. Якщо використовується програматор, значить робота приладу буде повністю автономною.

Все частіше електричні обігрівачі використовуються в школах і дитячих садках. Їх можна побачити в багатьох громадських місцях, установах. Популярність таких приладів постійно зростає, конструкція вдосконалюється. Підключаються до мережі електричні обігрівачі звичайним шнуром з вилкою.

Вони мають невелику вагу, не широкий, не великий корпус. Займають мало місця. Вибирають електричний обігрівач з урахуванням його функціональності, особливостей будови, для нагріву кімнати певного розміру. Допомога у виборі можна отримати у консультантів інтернет-магазину.

Показати ще
Згорнути

Часті питання

✅󾭊 Електронагрівач якого типу користується найбільшою популярністю?

Покупці переважно обирають тепловентилятори, масляні обігрівачі або теплові панелі.

✅󾭊 Електронагрівач для підлоги на кухні, який вибрати?

Тепла підлога - це найкраще рішення не лише для кухні, але й для ванної кімнати. Рекомендується купувати одразу повний комплект для теплої підлоги. Основний критерій вибору - площа підлоги.

✅󾭊 Які електронагрівачі приміщення підійдуть для дачі?

Зараз можна зустріти безліч різновидів електронагрівачів для обігріву дому, проте найбезпечнішими вважаються саме теплові панелі, адже вони виготовляються з кераміки із застосуванням інфрачервоного джерела тепла.

✅󾭊 Мінімальна ціна на електронагрівачі?

Залежить від типу електронагрівача. Наприклад, якісний тепловентилятор можна придбати від 229 грн, найдешевший електричний конвектор коштує від 645 грн, а бойлер на 50 л коштує від 2499 грн.
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон