Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Підвісна стеля приховає нерівності основи, зробить приміщення естетичним. Використовуючи їх в інтер'єрі, можна втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї, досягнувши ефекту багатоярусності, розмежування простору в кімнаті. Під конструкцією підвісної стелі зручно приховувати електричне проведення, телефонний кабель, інші інженерні комунікації, встановлювати світильники різних типів.

Підвісна стеля: різновиди, матеріали виготовлення

Підвісні стелі монтують із плит, панелей, листів гіпсокартону, ПВХ-рейок. У промислових, громадських приміщеннях використовуються стелі касетного типу.

На першому етапі монтажних робіт по периметру основи кріплять каркас із кутових профілів, що виконують функцію напрямних. Їх розташовують на кілька сантиметрів нижче за основу. У напрямку, паралельному стінам приміщення, розміщують підвіси пружинного типу або рейки, для регулювання зазору між основною стелею та підвісною конструкцією. Перпендикулярно до цього ряду монтують ще один ряд рейок, на який потім фіксують стельові плити.

Найпопулярнішим матеріалом для створення підвісних стель є гіпсокартон, який має збільшену гнучкість, що поєднується з довговічністю, міцністю, тривалим періодом служби. До плюсів гіпсокартону можна віднести:

  • універсальність (залежно від типу цей матеріал може використовуватися в будь-яких приміщеннях, у тому числі з підвищеною вологістю);
  • можливість створення різних конструкцій, включаючи криволінійні, фігурні чи радіусні;
  • сумісність з освітлювальними пристроями різних типів;
  • доступна вартість.

Мінус даного типу стель - трудомісткість монтажу, необхідність залучення для нього кваліфікованих спеціалістів.

Підвісні стелі плиткового типу виглядають стримано, елегантно. Найчастіше застосовуються в офісних, громадських будинках. Одним із популярних варіантів таких конструкцій є системи Армстронг з відкритим профілем, в якому каркас виконує фіксувальну та дизайнерську функцію, бувши елементом дизайну. По периметру такої стелі встановлюють стельовий плінтус, що надає конструкції завершеного вигляду. За потреби кожну плиту можна демонтувати.

Ще один різновид плиткової стелі підвісного типу виготовляється на основі скловолокна. Вони м'які за фактурою, але стійкі до деформації, механічних впливів, що полегшує транспортування, встановлення виробів. Фактура скловолокнистих плит може бути гладкою або шорсткою, з малюнком у вигляді ліній, рельєфів або точок, з яскравим або пастельним забарвленням.

Плиткові підвісні стелі прості в монтажі, характеризуються низьким ступенем горючості.

Рейкові стелі: особливості, переваги

Підвісні стелі рейкового типу виготовляють з алюмінію або пластику. Зовні вони мають вигляд довгих панелей, що нагадують вагонку. Алюмінієві рейки застосовують для обробки приміщень збільшеної площі. Їхні переваги:

  • стійкість до корозії;
  • довговічність;
  • покращена повітропроникність;
  • невелика вага, що не створює навантаження на тримальні елементи;
  • різноманітність варіантів покриттів, відтінків.

Поверхня цих виробів буває гладкою, перфорованою, сітчастою або рельєфною. Кріплення таких підвісних стель проводиться на гребінки з використанням пружинних підвісів, кутових профілів по периметру.

Панелі з ПВХ мають матову чи глянсову поверхню. Розрізняються по ширині, фарбуванню, дизайну. Застосовуються у приміщеннях із підвищеним рівнем вологості. Плюси таких стель:

  • гігієнічність;
  • вологостійкість;
  • простий монтаж;
  • легкість;
  • різноманітність колірних рішень;
  • ремонтопридатність;
  • вільний доступ до інженерних мереж.

Якщо порівнювати інші рейкові підвісні стелі, ціна на останні більш доступна. Купити плити, профілі, спиці для стель можна у нашому магазині за вигідною ціною.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон