Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Садовий інвентар необхідний для догляду за присадибною ділянкою. До цієї категорії відносять ручний інструмент, різні пристрої, обладнання, що полегшують садово-городні роботи. Садове оснащення має бути якісним, зручним у використанні. Щоб продовжити термін служби, садовий інвентар необхідно доглядати відповідним чином, забезпечивши його регулярний ремонт, правильне зберігання, коли він не використовується.

Садовий інвентар: різновиди, правила вибору

Ручний інструмент для саду та городу відрізняється за формою, способом застосування, розміром, матеріалами виготовлення. У побутових умовах найбільш популярні:

  • Сучкорізи, секатори, призначені для обрізки, формування кущів, дерев, іншої рослинності, яка присутня на ділянці. За конструкцією їх поділяють на: класичні, щеплені, для фруктів (овочів), для рослин з колючками.
  • Тяпки, мотики, що застосовуються для прополювання, розпушування землі, видалення з грядок бур'янів.
  • Граблі, що використовуються для очищення газонів від листя, сміття, вирівнювання землі на грядках перед посадкою. По конструкції бувають садовими або віяловими (для збору скошеної трави та опалого листя).
  • Лопати з різальною частиною совкового, дренажного або багнетового типу, необхідні при виконанні більшості робіт на городі або садовій ділянці.
  • Вила, що застосовуються для перекопування або розпушування ґрунту. Розрізняються за формою, розміром зубців.

До садового інвентарю відносять сокири, ящики для зберігання інструментів, утримувачі.

Спочатку, при облаштуванні присадибної ділянки, бажано придбати класичну штикову лопату, граблі, вила з 3-4 ріжками з нержавіючої сталі. Граблі потрібно купувати з цільної сталі, тому що інструмент з клепаною робочою частиною, що складається з кількох елементів, прослужить недовго. При покупці вил зверніть увагу на якість матеріалу, з якого вони виготовлені, оскільки вироби із зубами з дроту погнуться при першому застосуванні.

Для догляду за квітником, грядками знадобиться відповідна сапка, наприклад, трикутної форми, якою можна видаляти бур'яни, одночасно розпушуючи ґрунт, що дозволить йому насититися киснем.

Купити садовий інвентар: лопати, граблі, сапки, підгортання, вила, пили, ножівки, сокири, можна на нашому сайті.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон