Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Сучасний асортимент освітлення інтернет – магазинів пропонує чималий перелік варіантів, що інколи може ускладнити вибір навіть спеціалісту.

Часто, обираючи тип освітлення дому чи зовнішнє освітлення, основними критеріями стають надійність, економічність, строк служби і переваги в порівнянні з аналогами.

Види штучного освітлення.

Підходячи до облаштування житла/офісу варто також враховувати види штучного освітлення.

 • Загальне освітлення.

Світильники встановлюються по периметру приміщення, приблизно на однаковій відстані, що створює рівномірне розсіювання світла.

Стельове освітлення - на сьогодні його призначення не тільки якісно освітити приміщення, але й прикрасити інтер’єр. Для цього використовуються підвісні світильники (класика у вигляді люстри) або світильники, що монтуються близько до поверхні стелі чи у самій стелі.

Стельове освітлення можна встановити у будь-якій кімнаті, і обіграти дизайнерськими рішеннями в залежності від висоти стелі, яскравості ламп, направленості світла і т.д. Багатолампові світильники чудово впишуться у вітальню чи спальню, оскільки охоплюють освітленням великі площі, в той час як однолампові світильники – ідеальний варіант для невеликих приміщень.

Освітлення кухні чи коридору можна оригінально організувати сумістивши однолампові прилади або розділивши їх по периметру. Великою популярністю зараз користується точкове освітлення. Світильники встановлюються безпосередньо в основу стелі по всій площі або вибірково, в залежності від побажань. Яскравість світильників можна регулювати, створюючи таким чином оригінальну атмосферу в приміщенні.

 • Місцеве освітлення.

Використовується для того, щоб виділити світлом певну зону чи об’єкт (наприклад освітлення кухні: лампочка встановлюється над робочою поверхнею, або дизайнерське рішення у вигляді світильника для робочого кабінету чи спальні). Цей тип освітлення можна влучно обіграти, надавши приміщенню індивідуальності.

 • Комбіноване освітлення.

Найоптимальніший варіант освітлення дому, оскільки поєднує в собі переваги перших двох видів: довершеність інтер’єру за рахунок освітлення конкретних зон та рівномірне розподілення світла там, де це потрібно.

 • Аварійне освітлення. 

Джерелом живлення виступають акумулятори: додаткові лампи низької
потужності автоматично вмикаються при вимкненні основного джерела живлення. Аварійне освітлення необхідне там, де вимкнення світла може призвести до травмування, тому його доцільно встановлювати в офісах чи виробничих приміщеннях.

Що варто знати про промислове освітлення?

Розглядаючи промислове освітлення, слід враховувати такі специфічні вимоги, як:

 • відповідність нормам і стандартам конкретного приміщення;
 • сприятливість працездатності персоналу;
 • надійність;
 • невелику енерговитратність;
 • легкість у монтуванні.

Безумовно вибір такого типу освітлення потребує консультації спеціаліста.

Якщо говорити про освітлення магазину, то пальму першості тут тримають світлодіоди, оскільки споживають мало електроенергії та не потребують обслуговування. LED-моделі виграють за рахунок можливості вибору температури, яскравості, напрямку та інших характеристик світла, що давно вже було використано власниками магазинів для створення сприятливої купівельної атмосфери.

Засоби зовнішнього освітлення.

Обираючи зовнішнє освітлення, одразу зверніть увагу на освітлювальні засоби, які з урахуванням атмосферних впливів та можливих аварій мають довший строк служби. Це можуть бути лампи розжарювання, ліхтарі, прожектора, вуличні світильники. Також для зовнішнього освітлення підійдуть галогенні лампи та світлодіоди, або лінійні галогенні лампи, що при невеликому розмірі мають досить високу потужність.

Інтернет-магазин «Арс» пропонує широкий асортимент освітлювальних засобів будь-якого призначення:

 • лампочки;
 • ліхтарі;
 • датчики руху та сутінкові реле;
 • світлодіодна стрічка (LED-стрічка);
 • технічні та зовнішні світильники;
 • трансформатори та баласти;
 • гірлянди світлодіодні;
 • комплектуючі для освітлення та багато іншого.

Завітайте у розділ світильники, де за фото та описом продукції Ви з легкістю зможете підібрати люстри, бра, різнопланові світильники, які гармонійно доповнять Ваш інтер‘єр та приємно здивують доступними цінами.

Каталог освітлення нашого магазину постійно оновлюється, доповнюючись якісними пропозиціями від сучасних виробників.

Хочете, щоб Ваша оселя вирізнялась серед інших? Шукайте індивідуальність інтер’єру в освітленні. Обирайте найкращі варіанти на нашому сайті вже сьогодні і спеціалісти контактного центру запропонують зручний спосіб доставки до Вашого міста.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон