Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Меблі для ванної кімнати - не тільки місце для зберігання великої кількості дрібних речей, але й на сам перед, завершення оздоблення інтер'єру кімнати, де розпочинається ранок і звершується робочий день. Різноманітність фасадів, виробників, розмірів та варіацій таких елементів умеблювання порадує кожного покупця. Трішки детальніше розберемо, як обрати саме той варіант, котрий пасуватиме для вашого помешкання.

Перший крок - спланувати

Перш ніж шукати меблі, подумайте про те, що вам потрібно зберігати у ванній. Вам просто потрібно місце для туалетного приладдя? Чи потрібне місце для дитячих банних іграшок? Зберігається в кімнаті набір для чищення ванної кімнати? Чи потрібно зберігати рушники? Крім цих питань, не забудьте подумати про розмір кімнати та кількості членів сім'ї, які будуть використовувати її простір.

Вибираємо тип меблів для ванної

Якщо ви вирішили купити меблі для ванної, продумайте способи її розміщення.

  • Підлогові меблі. Цей варіант включає в себе шафи та стелажі. Він легко доступний, але повинен бути ретельно спланований, щоб кімната була просторою. Тут звернемо вашу увагу, що при виборі таких меблів на ніжках, ви отримаєте можливість протерти під нею. Це зробить меблі на ніжках більш довговічними, ніж цей же підлоговий комплект, але без ніжок.
  • Настінні меблі. Дизайнери рекомендують такий тип розміщення для дрібних предметів. На стіну можна кріпити: шафи, в тому числі дзеркальні, полиці, а також настінні туалетні столики з місцем для шафи або ящиками внизу і раковиною зверху. Перевага настінних меблів полягає в тому, що цей варіант створює враження додаткового простору. Рекомендуємо скористатися цим Лайфхаком, якщо ви шукаєте меблі для маленької ванної. Перевагою таких меблів буде також можливість приховати труби або інші комунікації. Порадьтеся з майстром, який буде робити ремонт для вирішення цього завдання.
  • Вбудовані меблі. Це ефективний спосіб упаковки всього на світі, при цьому досить естетичний. Більш того, вбудовані меблі прекрасно впишуться і в класичний стиль інтер'єру, і в сучасний. Якщо вашою метою є оптимізація кожного сантиметра, то вбудовані меблі є кращим рішення для вас. Єдиним мінусом таких меблів буде неможливість забрати їх зі собою при переїзді. У такому випадку, краще вибрати окремо розташовані шафи, бонусом яких є якраз мобільність.

В інтернет-магазині АРС вас зустріне різноманітність ванного гарнітура, який можна підбирати за розміром та функціоналом. Найбільш поширені стандартні моделі 60, 65, 70 см за шириною. Для невеликих приміщень часто використовуються зменшені варіанти форматом від 40 до 60 см. Для любителів стильних та цікавих рішень рекомендуємо звернути увагу на дизайнерські моделі, яких ви не зустрінете більше ніде.

Важливий момент при підборі меблів у ванну кімнату — тип монтажу. Зверніть увагу на цей фактор для зручного функціоналу. За типом кріплення гарнітур буває:

  • Підлоговий — найпростіше в установці, можлива перестановка в будь-яку точку кімнати.
  • Підвісний — кріпиться на стіну, за допомогою гачків, шурупів, монтажних планок та ін.

Які елементи меблів краще використовувати в сучасних ванних кімнатах

  • Дзеркальні настінні шафи. Це зручний елемент фурнітури, всупереч тому, що полиці в таких шафах досить вузькі. Ви отримуєте і дзеркало, але разом з цим зможете зберігати потрібні дрібні речі.
  • Консоль з раковиною. Бонус — економія простору. Такі шафи можуть бути укомплектовані ящиками, висувними шухлядами. Це зручний спосіб для зберігання більш об'ємних речей. Якщо ви фанат мінімалізму, то вибирайте меблі без шаф, висувних ящиків. Це може бути лише стільниця з раковиною.
  • Шафа-пенал. Цей елемент меблів незамінний в компактних приміщеннях. Чому? При своєму невеликому обсязі шафа-пенал досить об'ємна. Варто попередньо виміряти висоту стелі, і купити максимально високу шафу, яку дозволить ваша ванна кімната.

Меблі для ванної кімнати: вибираємо стиль

Варіантів тут може бути безліч. Сучасні меблі для ванних кімнат часто бувають білими. Якщо вибрати глянець, то невелика кімната буде виглядати більшою, тому що глянець відбиває світло. Меблі світлого кольору є нейтральним фоном, до якого можна додати колір за допомогою більш економічних покупок, таких як рушники. Якщо ви вибираєте сучасний стиль, то ручки для дверей і ящиків краще підібрати гладкі або зупинитися на дизайні без ручок.
Хочете відійти від білого? Зверніть увагу на сучасний комплект меблів для ванної кімнати в відтінках сірого або коричневого нейтрального кольору. Фахівці радять зіграти на контрастах в такому випадку, і укомплектувати такий варіант чорної раковиною.

В якості альтернативи для ванни можна розглянути сучасні меблі з обробкою під дерево, щоб додати декоративну родзинку і теплий акцент.

З яких матеріалів варто вибирати меблі в ванну?

Головним завданням є стійкість до високої вологості. Вона часто виготовляється з МДФ або МФЦ (ДСП з покриттям меламіну) і може бути оброблена вінілом, акрилом, а також шпоном дерева.

Можливо ви здивувалися, що ми згадали про дерево у ванній кімнаті. Але це так. Єдиною умовою для використання дерева в зонах підвищеної вологості буде грамотна обробка цього дерева, щоб воно прослужило довше і відштовхувало вологу.

Стільниці можуть бути виготовлені з більш розкішних матеріалів, таких як мармур, скло або граніт. Сучасний ринок пропонує також безшовні суцільні поверхні.

Якщо у вас залишилися питання, наші менеджери з радістю проконсультують вас безкоштовно, і ви зможете вибрати ваш ідеальний комплект меблів для ванної кімнати!

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон