Придверні килимки

229 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Килимки в передпокій збирають бруд, воду, пил з вулиці, не даючи забрудненням поширитися іншими кімнатами будинку або квартири. Робить вхідну зону комфортною, естетично привабливою. Придверні килимки розрізняються за розміром, формою, дизайном, матеріалом виготовлення. Щоб вам було простіше підібрати потрібну модель, розглянемо особливості цих виробів докладніше.

Килимки в передпокій: види, переваги застосування

Килимок придверний - незамінна річ для сімей із тваринами, маленькими дітьми. Крім декоративної, захисної функції даний предмет будинкового текстилю запобігає ковзання на кахельному покритті, яке в умовах вологості стає травмонебезпечним.

Залежно від матеріалу виготовлення килимки бувають:

  • Гумовими. Такі вироби універсальні, підходять для всіх типів покриттів. Вони стійкі до зношування, механічних пошкоджень, зберігають свій привабливий зовнішній вигляд тривалий час. Добре вбирають вологу, завдяки чому підлога залишається сухою. Перешкоджають ковзанню на вологих поверхнях. Їх легко чистити. Серед недоліків цих моделей варто відзначити одноманітний дизайн. Зазвичай гумові килимки мають чорне забарвлення, без декору.
  • Прогумованими. Являються комбінованими виробами, з каучуковою підкладкою. Зберігаючи всі переваги гумових покриттів, такі килимки ще стійкі до підвищених температур, гігієнічні, підходять для застосування всередині, зовні приміщень. Розрізняються дизайном, формою, фарбуванням. Їхній мінус: більш висока ціна в порівнянні з гумовими моделями.
  • Ворсистими. Їхній основний плюс: приємна на дотик поверхня, гарний зовнішній вигляд. При цьому килимки з ворсу добре справляються зі збиранням бруду, вологи. Забезпечують чистоту вхідної зони, роблять її комфортною та естетичною. Недоліки ворсистих виробів: складність очищення під час забруднення землею або глиною. Щоб уникнути загнивання волокон, килимки з ворсом потрібно періодично висушувати, провітрювати.
  • Еластовініловими. Представляють покращену альтернативу гумовим моделям. Вони легкі, комфортні у використанні, вирізняються оригінальним дизайном.
  • Зі спіненого ПВХ. Вони не намокають, затримують вологу, не розтягуються, не деформуються, зберігають свої початкові параметри протягом усього періоду служби. Мінус даних виробів: простий дизайн недорогих моделей.

Серед різновидів, що з'явилися останнім часом, також варто відзначити ворсисті килимки з кокосовим волокном, стійким до зношування через підвищену вологість. Вони служать довше, виглядають привабливими. На вулиці, у неопалюваних тамбурах заміських будинків часто використовують вироби з поліпропілену зі структурою, що нагадує щітку. Вони добре очищають забруднення, не вимагають спеціального догляду, служать тривалий час.

Як вибрати придверний килимок

Перший критерій, на який потрібно звернути увагу, купуючи килимок у передпокій: брудозахисні, вологозахисні властивості виробу. Також варто враховувати:

  • Висоту ворсу (у ворсистих виробів). З одного боку, що він більше – тим краще збере бруд чи вологу. Але, на килимках зі збільшеним ворсом з часом накопичуватимуться бактерії. Їх потрібно ретельно очищати, просушувати та провітрювати.
  • Нековзні властивості. Килимок повинен бути надійно зафіксований на підлозі, щоб уникнути травматизму через ковзання. Тканинні моделі для цього оснащуються липучками або прогумованою підкладкою, що робить застосування виробу безпечним.
  • Особливості догляду. Якщо у вас немає часу на постійне сушіння, провітрювання ворсистого килимка, має сенс зупинити вибір на невибагливій моделі з гуми або поліпропілену, яку потрібно періодично обтрушувати та промивати при сильних забрудненнях.

Дизайн, розмір, забарвлення килимка підбирають залежно від особливостей приміщення, загальної обробки квартири або будинку, особистих уподобань. Дотримуючись цих простих правил, можна зробити передпокій, вхідний тамбур затишним і красивим. Купити придверні килимки круглої, квадратної, прямокутної, фігурної форми із пробки, льону, поліаміду, поліпропілену, гуми, інших матеріалів можна у нашому магазині.

✅Ціни від 55 до 7 976 грн Товари в наявності
✅Виробник Dariana. Vebe, Artimat
✅Оплата на розрахунковий рахунок, переказ LiqPay
✅Основа льон, поліестер, пробка, гума
Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон