Отримайте гарячі пропозиції

Підпишиться на розсилку

При необхідності отримати міцне з'єднання двох металів, або пластику на атомному рівні, використовують процес під назвою зварювання. Для забезпечення такої роботи застосовують спеціальне, електрозварювальне обладнання. До його складу входять машини, апарати, пристосування пов'язані між собою в комплекси, для отримання надійних з'єднань. Також джерела живлення, додаткові, допоміжні пристрої для переміщення і кріплення електрозварювального устаткування.

Об'єднуючи всі пристосування і самого зварника, отримуємо зварювальний пост.

Так як при роботі відбувається виділення шкідливого випромінювання, то цю ділянку намагаються відгородити від зовнішнього світу щитами.

За технологічним процесом зварювальне обладнання класифікують на:

  • Аргонодугові пристрої, здатні з'єднати всі марки сталі, титану, алюмінієві, мідні, магнієві сплави. Для роботи потрібна трифазна мережа, тому використовують їх на виробництвах.
  • Обладнання для плазмового зварювання і різання, включає всі елементи для обробки металів і сплавів плазмою. Має свої переваги, наприклад, нагрівання відбувається, конкретно, в потрібному місці, виключаючи деформації матеріалу. З'єднанню і різання плазмою піддаються чорні і кольорові метали, сталь, сплави. В результаті роботи отримують рівні і якісні поверхні.
  • Дугове ручне обладнання представлено генераторами, трансформаторами, інверторами і випрямлячами. Їх застосовують в побутових і професійних цілях.
  • Апарати для напівавтоматичного зварювання використовують для виконання великого обсягу робіт. Характеризуються окремим механізмом подачі дроту. Вони бувають однокорпусні і двокорпусні. Перші об'єднують в одній коробці джерело живлення, механізм подачі і блок управління. Другі, потужні інструменти, використовувані в промислових масштабах.
  • Пристрої для автоматичного зварювання відносяться до спеціалізованого обладнання на підприємствах. Запалювання дуги відбувається автоматично.
  • Пристосування для контактного зварювання різноманітні, призначені для з'єднання труб, стержнів зі сталі, площею до 2 см3. Процес відбувається при плавленні торців в напівавтоматичному і автоматичному режимах з попереднім підігрівом стиків.
  • Устаткування для газового зварювання включає пальник, генератор, редуктор, різак, рукав ацетиленовий та кисневий. За допомогою такого типу зварювання, вийде поєднати практично всі метали і сплави. Простота і дешевизна даного методу знайшла практичне застосування як в домашніх умовах, так і на виробництві.
  • Пристрої для електрошлакового зварювання застосовують для величезних деталей на висоті, в вертикальному положенні.

Електрозварювальне обладнання не відноситься до інструментів широкого вжитку, саме тому, до його вибору та купівлі необхідно ставиться відповідально.

Зручно зробити придбання в Інтернет магазині, адже там викладені всі технічні характеристики і опис.

Показати ще
Згорнути

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон