Пістолети монтажні

95 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
 1. Шукаєте вигідні пропозиції?
  Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
  Підписатися
 2. Послуги
  Експрес-доставка до 2-х годин
  Доставка замовлень вагою до 3 тонн у місті Тернопіль.
 3. Допоможемо обрати найкраще
  097 333 43 00

  Безкоштовна лінія

  пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:00

 4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

При роботі з герметиками, силіконом і іншими складами спеціального призначення використовуються пістолети монтажні з напівзакритим корпусом, що дозволяють наносити розчин швидко, рівномірно і економічно. Вони бувають розбірними і не розбірними. Пристрої розбірного типу відносяться до класу професійних інструментів і підходять для довготривалого використання. Не розбірні моделі належать до категорії побутових пристроїв і часто призначаються для одноразового застосування. Які ще особливості та переваги є у монтажних пістолетів, і як їх правильно використовувати, розберемося докладніше.

Як влаштовані і як працюють пістолети монтажні

Конструкція будівельного пістолета складається з двох основних елементів: адаптера (або редуктора), в який встановлюється балон з рідкою речовиною під тиском, і механізму подачі складу. Інструмент спрацьовує за допомогою натискання пускового гачка, що відкриває балонний клапан, через який піна, герметик або силікон висуваються по стовбуру і подаються на робочу поверхню через штуцер, розташований на його кінчику. Регулювання швидкості подачі і кількості розчину проводиться за допомогою регулювального гвинта (фіксатора).

Просуваючись по трубці пістолета розчин "закипає", переходячи у спінений стан. При виході з сопла ця маса розширюється на 60-90 %, займаючи весь відведений їй простір, і після застигання, набуває міцної, однорідної структури, надаючи швам і стикам міцність і стійкість до вологи.

Які види монтажних пістолетів існують

Професійні та побутові будівельні пістолети виробляють з матеріалів різного типу, від яких залежить довговічність і надійність конструкції пристрою. До них відносяться:

 • Пластик економ класу. Його використовують в нерозбірних пристосуваннях одноразового типу. Зазвичай такий інструмент застосовують при невеликих ремонтах в рамках одного приміщення. Користуватися ним можна не більше двох-трьох днів після заправки піною, так як після застигання пінний склад забиває порожнини пристрою, роблячи його подальшу експлуатацію неможливою.
 • Метал + пластик. З цих матеріалів виготовляють недорогі моделі, придатні для багаторазового застосування. Після використання вони потребують зняття балона і промивання.
 • Метал. Застосовується для виробництва виробів професійного призначення. Рекомендується до використання при постійних і високих обсягах робіт.
 • Метал + тефлон. Завдяки тефлоновому покриттю частин, що контактують з піноподібною масою, вона легко видаляється з поверхні пристрою після закінчення робіт. Мінус інструменту: висока ціна.

Також у продажу є моделі з пластика високої щільності. При своїй невисокій вартості такі пристрої відрізняються функціональністю і довговічністю у використанні.

За принципом роботи будівельні пістолети бувають ручними і пневматичними (функціонують в комплекті з компресором).

На додаток до інструменту можна купити насадки у вигляді конусів, для отворів малих розмірів, і гнучкі подовжувальні елементи у вигляді трубок з полімеру, для роботи на складних ділянках.

Як працювати з пристроєм

Пістолет не можна використовувати при температурі вище 30-35 градусів, поблизу від нагрівальних приладів або поруч з джерелом відкритого вогню. Забороняється направляти інструмент у бік людей, тварин або на прилади, що працюють з виділенням тепла.

Якщо після використання пристрою ви забули його промити від залишків піни, очистити її можна механічним способом. Щоб зробити це, насадки залишають на період від 2-х до 7-ми діб, щоб піна повністю висохла і видаляють її за допомогою ножа або іншого гострого предмета.

Показати ще
Згорнути
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон