Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Полив рослин у саду, квітнику чи городі – важлива частина регулярного догляду за ними. Від регулярності, якості цього заходу великою мірою залежить швидкість росту, розвиток сільськогосподарських, квіткових культур. Поливати рослини можна вручну, за допомогою лійки з розпилювачем, або, використовуючи спеціалізовані системи поливу, що зволожують ґрунт в автоматичному режимі краплинним, дощовим або внутрішньоґрунтовим способом.

Полив для дачі: види, особливості, відмінності

Найбільш поширеним способом поливу рослин у саду або городі є дощування, яке являє собою розбризкування водних струменів зверху під заданим кутом на певній ділянці. Моделі розбризкувачів з удосконаленою конструкцією обертаються навколо своєї осі, завдяки чому вода потрапляє на велику площу поверхні, розподіляючись рівномірніше. Працюють такі системи таким чином: їх підключають до поливального шланга, що наповнюється водою при включенні насоса. Чим потужніший натиск, тим краще працює обладнання для поливу дощового типу.

Для обробки живих огорож, деяких садових рослин застосовують внутрішньоґрунтові системи поливу. Їх розміщують у землі, закопуючи на глибину до 30 см. У трубах даних пристроїв присутні мікроскопічні отвори, у тому числі вода просочується до коріння рослин. Системи даного типу застосовують у теплицях, які не потребують щорічного перекопування. Для запобігання засмічення трубопроводу в процесі експлуатації в ньому встановлюють фільтри на початку проливної труби.

Краплинні системи поливу городу використовують для теплиць, забезпечення вологою у безперервному режимі вимогливих до зволоження рослин. У їхню конструкцію входить поливна труба, з'єднана з крапельною стрічкою, через яку дрібними порціями вода надходить до кореневих пагонів рослин. Подача води походить із центрального водопроводу або накопичувального бака.

За способом дії поливальні системи бувають механічними, ручними або автоматизованими.

Як вибрати систему поливу

Найдешевшим, доступним за ціною пристроєм для поливу рослин є садовий шланг із насадкою-розпилювачем, що приєднується до джерела водопостачання. Його спрямовують у потрібні сторони, імітуючи дощовий полив. Використання цього пристрою рекомендовано:

  • для ділянок із простим рельєфом;
  • при вирощуванні овочів чи квіткових культур, що люблять дощування (огірків чи капусти).

При покупці шланга необхідно звернути увагу на його гнучкість, наявність армувального шару, міцність. Насадки краще вибирати якісні, перевірені бренди. Вони прослужать набагато довше. Щоб з довгим шлангом було простіше поводитися, застосовують спеціальні котушки, в яких можна зберігати поливальний інвентар у періоди, коли він не використовується.

Підбираючи обладнання для поливу, варто звернути увагу на такі моменти, як:

  • особливості, тип ґрунту ділянки;
  • розташування посадок;
  • можливість підключення до системи водопостачання із постійним натиском;
  • якість води на ділянці;
  • можливість, необхідність автоматизації;
  • бюджет.

Купити засоби для поливу рослин: вирви, котушки для шланга, обприскувачі, наконечники, розбризкувачі, з'єднувачі, шланги можна на нашому сайті.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон