Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Ремонтні роботи та будівництво вимагають використання якісних агрегатів. Сучасне будівельне обладнання необхідно як при домашніх роботах, так і в професійному виконанні. Вироби вітчизняних і зарубіжних брендів, які представлені в нашому магазині, високоякісні і отримали позитивні відгуки користувачів. Якщо у вас невеликий обсяг робіт, можна взяти інструмент в оренду, проте професіоналам краще його придбати.


Наш інтернет-магазин пропонує наступне обладнання для будівництва:

  • відбійні молотки;
  • глибинні вібратори для бетону;
  • віброплити;
  • фарборозпилювачі.


Устаткування для будівництва вібраційного типу


Відбійні молотки для надійної роботи


В асортименті відбійних молотків є вироби виробництва Німеччини, Китаю, Японії, України. Серед моделей досить потужні, побутового і професійного класу, розраховані на прості демонтажні роботи, в тому числі довбання цегляних, бетонних конструкцій, каменю.


Будівельне обладнання повинно бути надійним, зручним у використанні, мати тривалий термін експлуатації. Ми пропонуємо молотки зі сталевими японськими підшипниками високої якості. Також ви можете вибрати вітчизняну модель з різною силою удару: від 17 до 50 Дж, з частотою ударів від 1600 до 3000 в хвилину, наприклад Dnipro-M з захистом від пилу і потужністю удару 50 Дж і частотою 1900 ударів в хв. У них встановлені патрони SDS-Max, в яких надійно фіксуються насадки: піки, долота та ін. Також оснащені системою захисту від перевантажень.


Є молотки різних цінових категорій, від 3 до 35 тисяч гривень. Можна придбати модель, яка підходить саме для ваших цілей, в тому числі з професійними двигунами, різними комплектами насадок, мастилом для зубила, системами гасіння вібрації. Німецькі молотки Metabo мають електронну систему для управління числом ударів, яка підлаштовується під особливості матеріалу і здатні підтримувати швидкість без змін, при цьому можна попередньо обрати число обертів.


Японські Makita володіють можливістю встановлювати зубила в 12 положеннях, з різницею в в 30 °, завдяки чому користувач менше втомлюється при роботі в складних умовах. Молотки професійного класу Forte володіють великою силою удару в 48 Дж або Bosch, які дозволяють фіксувати наконечник в 12 кутових положеннях і виконати будь-які за складністю роботи.


Особливості і переваги глибинних вібраторів


Глибинні вібратори використовуються при заливці фундаментів, ступенів; це обладнання представлено моделями, які відрізняються великою потужністю і частотою обертання гнучкого вала з наконечником, причому частоту обертання можна регулювати вручну. Техніка добре себе зарекомендувала, надійна і досить проста в застосуванні, незамінна для ущільнення розчину: при вібраціях виштовхуються повітряні бульбашки і бетон виходить більш міцний. В інтернет-магазині можна також придбати до глибинних вібраторів зносостійкі комплектуючі.


Для чого використовують віброплиту


При утрамбуванні піску і гравію, ґрунту різного типу, асфальту, укладанні плитки та бруківки не обійтися без віброплит. Дані вироби надійні, потужні, продуманій конструкції і можуть використовуватися впритул до стін, кутах будівель, в траншеях. Працювати з ними зручно, так як демпфери поглинають частину вібрацій.


Фарборозпилювачі для малярних робіт


При малярних роботах швидке покриття стін і дерев'яних поверхонь здійснюють за допомогою фарборозпилювачів, які застосовують для побутових і професійних цілей, з ними використовують емалеві, латексні, дисперсійні фарби, глазурі, лаки, морилки, масла, грунтовки. Пропоновані фарбопульти працюють по повітряному і безповітряному типу розпилення, оснащені перемикачами, які дозволяють регулювати витрату фарби, ступінь напору, підходять для роботи з малими та середніми по площі поверхнями, ємності для фарб розраховані на обсяг 0,8 - 1 л.


Професійні моделі з окремо розташованими моторами, які знаходяться в окремих блоках, відрізняються надійністю, тривалим терміном роботи. Фарборозпилювачі Dnipro-M практично універсальні і можуть використовуватися з різними фарбами та лаками за рахунок форсунок різного діаметру, обладнані потужними моторами, працюють в 2 рази довше без перерв, ніж аналогічні. Домашнім майстрам підійде пістолет-розпилювач Topex з безповітряним способом розпилення, який відрізняється компактністю, меншим споживанням електроенергії, привабливою ціною.


Щоб замовити певну модель, зателефонуйте нам і наші менеджери з вами зв'яжуться. Ви можете отримати безкоштовну консультацію, ми допоможемо підібрати той пристрій, що підійде для ваших потреб.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон