Отримайте гарячі пропозиції

Підпишиться на розсилку

Ремонтні роботи та будівництво вимагають використання якісних агрегатів. Сучасне будівельне обладнання необхідно як при домашніх роботах, так і в професійному виконанні. Вироби вітчизняних і зарубіжних брендів, які представлені в нашому магазині, високоякісні і отримали позитивні відгуки користувачів. Якщо у вас невеликий обсяг робіт, можна взяти інструмент в оренду, проте професіоналам краще його придбати.


Наш інтернет-магазин пропонує наступне обладнання для будівництва:

  • відбійні молотки;
  • глибинні вібратори для бетону;
  • віброплити;
  • фарборозпилювачі.


Устаткування для будівництва вібраційного типу


Відбійні молотки для надійної роботи


В асортименті відбійних молотків є вироби виробництва Німеччини, Китаю, Японії, України. Серед моделей досить потужні, побутового і професійного класу, розраховані на прості демонтажні роботи, в тому числі довбання цегляних, бетонних конструкцій, каменю.


Будівельне обладнання повинно бути надійним, зручним у використанні, мати тривалий термін експлуатації. Ми пропонуємо молотки зі сталевими японськими підшипниками високої якості. Також ви можете вибрати вітчизняну модель з різною силою удару: від 17 до 50 Дж, з частотою ударів від 1600 до 3000 в хвилину, наприклад Dnipro-M з захистом від пилу і потужністю удару 50 Дж і частотою 1900 ударів в хв. У них встановлені патрони SDS-Max, в яких надійно фіксуються насадки: піки, долота та ін. Також оснащені системою захисту від перевантажень.


Є молотки різних цінових категорій, від 3 до 35 тисяч гривень. Можна придбати модель, яка підходить саме для ваших цілей, в тому числі з професійними двигунами, різними комплектами насадок, мастилом для зубила, системами гасіння вібрації. Німецькі молотки Metabo мають електронну систему для управління числом ударів, яка підлаштовується під особливості матеріалу і здатні підтримувати швидкість без змін, при цьому можна попередньо обрати число обертів.


Японські Makita володіють можливістю встановлювати зубила в 12 положеннях, з різницею в в 30 °, завдяки чому користувач менше втомлюється при роботі в складних умовах. Молотки професійного класу Forte володіють великою силою удару в 48 Дж або Bosch, які дозволяють фіксувати наконечник в 12 кутових положеннях і виконати будь-які за складністю роботи.


Особливості і переваги глибинних вібраторів


Глибинні вібратори використовуються при заливці фундаментів, ступенів; це обладнання представлено моделями, які відрізняються великою потужністю і частотою обертання гнучкого вала з наконечником, причому частоту обертання можна регулювати вручну. Техніка добре себе зарекомендувала, надійна і досить проста в застосуванні, незамінна для ущільнення розчину: при вібраціях виштовхуються повітряні бульбашки і бетон виходить більш міцний. В інтернет-магазині можна також придбати до глибинних вібраторів зносостійкі комплектуючі.


Для чого використовують віброплиту


При утрамбуванні піску і гравію, ґрунту різного типу, асфальту, укладанні плитки та бруківки не обійтися без віброплит. Дані вироби надійні, потужні, продуманій конструкції і можуть використовуватися впритул до стін, кутах будівель, в траншеях. Працювати з ними зручно, так як демпфери поглинають частину вібрацій.


Фарборозпилювачі для малярних робіт


При малярних роботах швидке покриття стін і дерев'яних поверхонь здійснюють за допомогою фарборозпилювачів, які застосовують для побутових і професійних цілей, з ними використовують емалеві, латексні, дисперсійні фарби, глазурі, лаки, морилки, масла, грунтовки. Пропоновані фарбопульти працюють по повітряному і безповітряному типу розпилення, оснащені перемикачами, які дозволяють регулювати витрату фарби, ступінь напору, підходять для роботи з малими та середніми по площі поверхнями, ємності для фарб розраховані на обсяг 0,8 - 1 л.


Професійні моделі з окремо розташованими моторами, які знаходяться в окремих блоках, відрізняються надійністю, тривалим терміном роботи. Фарборозпилювачі Dnipro-M практично універсальні і можуть використовуватися з різними фарбами та лаками за рахунок форсунок різного діаметру, обладнані потужними моторами, працюють в 2 рази довше без перерв, ніж аналогічні. Домашнім майстрам підійде пістолет-розпилювач Topex з безповітряним способом розпилення, який відрізняється компактністю, меншим споживанням електроенергії, привабливою ціною.


Щоб замовити певну модель, зателефонуйте нам і наші менеджери з вами зв'яжуться. Ви можете отримати безкоштовну консультацію, ми допоможемо підібрати той пристрій, що підійде для ваших потреб.

Показати ще
Згорнути
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон