Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Лакофарбові матеріали являють собою особливі склади, за допомогою яких відбувається захист певної поверхні. Після нанесення та висихання утворюють найтоншу плівку, що оберігає об'єкт від негативного впливу зовнішніх факторів, виникнення пошкоджень та дефектів, та продовжує термін його служби.

Базові характеристики лакофарбових матеріалів

Лакофарбові речовини, крім захисної функції, виконують ще й декоративну роль, покращуючи естетичні властивості оброблюваної поверхні. З їх допомогою можна урізноманітнити колірну гаму покриття або додати глянсовий ефект.

Залежно від складу та призначення лакофарбові матеріали поділяються на наступні види:

  • фарба – складається з пігментованих частинок, які після випаровування перетворюють колір поверхні;
  • емаль – має консистенцію пасти, що складається з пігментів та лакових наповнювачів, і після висихання створює глянсову плівку з різним ступенем блиску;
  • лак – являє собою хімічний розчин на основі плівкоутворювальних компонентів, що оберігають покриття від пошкоджень;
  • грунтовка – являє собою пігментовану пасту, що перетворюється на монолітне глянсове покриття за рахунок присутності у складі плівкоутворювальних компонентів;
  • шпаклівка – відрізняється густою текстурою з пігментованих речовин та плівкових перетворювачів, що дозволяють вирівнювати поверхні та доводити їх до монолітної фактурності.

Також лакофарбові вироби використовуються для захисту металевих елементів від корозії. Подібна обробка продовжує термін їхньої служби в умовах підвищеної вологості.

У каталозі нашого інтернет-магазину можна вибрати лакофарбові речовини у широкому асортименті. В наявності емалі, лаки, розчинники, тонувальні пасти, лазурі, грунтовки, акрилові, декоративні, фасадні та інтер'єрні фарби.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон