Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Як багато речей оточує нас щодня! Картини на стінах, меблі, світильники і люстри. Все це зроблено за допомогою інструментів, в основному електричних. Вони створені для прискорення і полегшення ремонтних, оздоблювальних та будівельних робіт. Кожен поважаючий себе господар в своєму арсеналі має чарівний кейс для побутового користування. Інструменти можуть бути різними: не дуже витривалі, менш потужні, легші за вагою, нижчі за ціною або досить дорогі.

Електроінструменти добре зарекомендували себе в домашньому господарстві. Вони прийдуть на допомогу умільцю в гаражі, на дачі, в квартирі. Такі моделі відрізняються від професійного варіанту, який не лише може бути важчим та функціональнішим. А ще й в рази потужнішим та дорожчим. Їх застосовують на будівництвах, при бурінні чи сверлінні. Такі інструменти повинні працювати тривалий час без перерв, даючи своєму господареві впевненість в тому, що не зламаються, і не підведуть у відповідальний момент. Купити електроінструмент українських та світових брендів в Україні може кожен. Далі розберемось як зробити правильний вибір.

Види електроінструментів

 • Мережеві (електричні). Назва говорить сама за себе, працює від мережі, не вимагає підзарядки. Такі моделі з'явилися давно і не втрачають своєї актуальності по сьогоднішній день. Вони потужні, витривалі, але не приносять користі при відсутності електрики.
 • Акумуляторний. Працює далеко від цивілізації, на будівельних майданчиках, на присадибних ділянках. Такі моделі зручно носити за поясом, що дозволяє звільнити руки, особливо при роботі на висоті.

Електроінструменти повинні відповідати наступним якостям:

 • мати функцію плавного пуску, при цьому інструмент не буде стрибати в руці, і не зможе поранити людину;
 • так як робота тісно пов'язана з виділенням пилу, така техніка обладнана вузлом пиловидалення, або патрубком для підключення пилососу;
 • володіти функцією реверсу, вал пристосування повинен обертатися в обидві сторони;
 • незамінним доповненням буде оснащення спеціальним пристроєм, який зменшує вібрацію. Це знижує навантаження на руки;
 • можливість регулювання оборотів. Вони встановлюються вручну, або самим приладом;
 • наявність підсвічування робочої зони, дозволяє зробити отвір в потрібному місці і не дірявити стіни кілька разів;
 • щільно сидіти в руці, мати достатню вагу. Легкі інструменти не завжди якісні. Адже достойні моделі забезпечені вузлами з металу, а не з пластмаси;
 • продукція повинна бути сертифікована, з гарантією не менше року;
 • інструмент повинен відповідати записаним в інструкції характеристикам.

     На сьогоднішній день в Україні можна купити як дешевий електроінструмент, так і дороговартісний.

Як визначитися з потрібним варіантом? 

Отже, для початку визначтеся з якою метою ви купуєте такий товар: для роботи по дому чи в масштабах професіонала. Це відправна точка, далі вибирати слід орієнтуючись на:

 • потужність;
 • час безперервної роботи;
 • матеріал з якого зроблені основні деталі;
 • умови зберігання;
 • матеріали, з яким будете працювати.

Тепер зупинимося на виробниках, які представлені в нашій країні, оцінимо їх переваги і недоліки. Почнемо з чемпіонів ринку - німецькі виробники Bosch і Metabo.

  Компанія Bosch працює в Україні з 1993 року, піклуючись про якість продукції, що випускається. Тому їхня репутація бездоганна. Вони пропонують класичні, перевірені часом моделі, а також оригінальні новинки. Їх цінова політика може здатися завищеною, але якісний інструмент не може коштувати дешево, адже всі деталі робляться з металу і служать заявлений термін служби.

Головною гордістю фірми Metabo є електроінструменти на акумуляторах. Це їх основний напрямок. З 2005 року вони перейшли на літій - іонну технологію, і досягли успіху. На сьогоднішній день вони займають лідируючі позиції по розробці та впровадженню акумуляторних блоків ємністю від 4 до 8 А/год. Що дозволило перевести на батареї потужні інструменти без втрати витривалості. Такі прогресивні технології зробили переворот в світі електроінструменту.

На другому місці знаходиться японська компанія Makita, займаючи 20% ринку. Їх вартість нижча від попередніх, але за якістю не поступаються. У сфері інструменту понад 100 років. Незважаючи на такий поважний вік, компанія не втрачає потужності і стрімко розвивається, представляючи понад 350 видів продукції.

Окремо слід зупиниться на вітчизняному виробнику під назвою Дніпро-М. Свій шлях починає з 2000 року, коли ринок був переповнений низькопробним товаром. В цей період і прийшла ідея створити електроінструмент, ціни на який не “кусаються”. Девіз компанії - професійна якість кожному українцю. Підтвердженням цьому будуть мільйони задоволених клієнтів.

Торгова марка Дніпро-м випускає:

 • Зварювальні апарати;
 • Електроінструменти;
 • Ручний інструмент;
 • Аксесуари та витратні матеріали.

Є й інші компанії, вони займають невеликі ніші на ринку. Це  виробники з США, Голландії, Росії. Тут же хочеться додати, щоб ви остерігалися підробок. Всі справжні вироби мають сертифікати якості та відповідають міжнародним нормам виготовлення.

Не забудьте про техніку безпеки

 • Перед тим як приступити до роботи перевіряйте комплектацію і надійність кріплення всіх деталей.
 • Оцініть справність кабелю, вилки, кнопок. Вони повинні бути цілими, без тріщин і видимих ​​пошкоджень. Також стан вимикача, при натисканні він повинен плавно змінювати положення і не іскрити.
 • Беріть електроінструмент тільки сухими руками, уникайте вологих приміщень і не працюйте під дощем!
 • Приступаючи до роботи не вживайте алкогольні та наркотичні речовини.
 • При появі диму, або запаху гару, вимикайте прилад і відключайте від мережі. 

Наведена інформація полегшить процес вибору та купівлі техніки такого типу. Можливо Вам підійде побутовий чи професійний інструмент, або ж доведеться купити електроінструмент по дереву. Замовлення у нашому інтернет-магазині прискорить і полегшить процес вибору.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон