Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Штучний камінь – популярний та естетичний будівельний матеріал. Він поєднує в собі переваги натурального каменю та доступну вартість, що дозволяє естетично оформити інтер'єр без надмірних фінансових витрат.

Різновиди штучного каменю

Штучний камінь відрізняється широкою сферою застосування завдяки високим експлуатаційним характеристикам та простоті у догляді. Він використовується при зовнішній та внутрішній обробці будівель, декоративному оформленні вікон або колон, створенні оригінального інтер'єру котеджів, міських квартир, барів та ресторанів, виробництві стільниць, фартухів та мийок.

Класифікація матеріалу здійснюється в залежності від технології виробництва та складу, які входять до його компонентів:

  • Акриловий камінь – створюється за допомогою лиття наповнювача крихти природної сировини та поліефірних смол. Такий підхід дозволяє надати матеріалу будь-яку форму, що у поєднанні з високими декоративними властивостями, міцністю та вологостійкістю робить його одним із найбільш популярних варіантів.
  • Агломерат - складається з подрібненого граніту, мармуру або кварцу, з доповненням у вигляді поліефірної смоли або цементу як сполучного компонента, і створюється шляхом вібропресування в умовах повного вакууму. За рахунок відсутності особливих вимог до догляду та оптимального ступеня вологозахисту підходить для створення підвіконь, барних стійок та стільниць.
  • Литєвий мармур – виконаний з мінерального наповнювача, барвників та поліефірних смол, що робить його зносостійким, та з нульовим показником теплопровідності. Може імітувати природний мармур, малахіт, онікс та інші види натурального каменю.
  • Гіпсовий камінь – створюється шляхом пресування кам'яної крихти та полімерів, та в залежності від їх співвідношення визначаються властивості матеріалу. Відрізняється стійкістю до точкових навантажень та механічних пошкоджень, відмінною міцністю та зносостійкістю.

Штучний камінь вартість формується залежно від його різновиду. З його допомогою можна як прикрашати будинки на етапі будівлі, так і реставрувати старі будівлі та елементи інтер'єру.

Які переваги має штучний камінь

У порівнянні з натуральним каменем штучна сировина забезпечує створення цільної конструкції без видимих ​​швів, що унеможливлює утворення тріщин, і потрапляння в них пилу. До того міцність матеріалу є ідентичною.

Серед додаткових переваг штучного каменю:

  • тривалий термін служби;
  • високі декоративні властивості;
  • гнучкість та зручність у роботі;
  • відсутність пір, що уберігає від поглинання вологи;
  • екологічна безпека.

У нашому інтернет-магазині представлений різноманітний асортимент штучного каменю. В наявності матеріал для оформлення стін та фасаду від найкращих виробників Європи та світу.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон