Необхідність купити пісуар виникає при відкритті кафе, ресторанів або інших громадських місць. У будинку такі пристрої встановлюють дуже рідко, так як вони займають додаткове місце, а їх функції в повній мірі може виконати і звичайний унітаз.

Види пісуарів

Сучасні виробники пропонують великий вибір пісуарів, починаючи від звичайних класичних моделей і закінчуючи пристроями з дизайнерськими формами.

Залежно від типу установки виділяють три типи:

 1. Пісуар підлоговий, купити який можна для приміщень з великими розмірами, так як він займає набагато більше місця, ніж класичні моделі.
 2. Пісуар настінний - традиційний варіант, який використовується найчастіше. А все тому, що він займає дуже мало місця і зручний у використанні.
 3. Пісуар кутовий - ще один тип, який встановлюють виключно в кут кімнати. Він також дуже економічний у плані місця.

У цих пристроях також буває різна система підключення води:

 1. Прихована - підведення і відведення води заховане в стіні. Варіант дуже естетичний і красивий, але для установки необхідна ретельна підготовка.
 2. Верхня - в даному випадку підведення води і вентиль знаходиться зовні і зверху пісуара. Цей тип використовується найчастіше.

Ще одна класифікація поділяє пісуари в залежності від типу зливу:

 1. Ручний. У цьому випадку управління спуском води повністю в руках користувача. Для регулювання потоку в пісуарі встановлюють вентилі, кнопки або важелі.
 2. Напівавтоматичний. Цей варіант передбачає легке натиснення кнопки для подачі води, а кількість і час зливу система вже регулює самостійно.
 3. Автоматичний. За допомогою інфрачервоних датчиків відбувається аналіз, і система сама розуміє коли потрібно давати потік води.
 4. Сухий - слив без води. У таких пристроях вміст пісуара видаляється за допомогою спеціального картриджа.

Матеріали

У каталозі інтернет-магазину Арс можна купити пісуар з таких матеріалів:

 • Фаянс - найпоширеніший матеріал. Він має хорошу міцність і зносостійкість. Для подовження терміну служби такі пристрої обробляють спеціальним покриттям, яке не дає пісуару забруднюватися і полегшує догляд за ним.
 • Фарфор - прекрасний матеріал. Вироби з нього виглядають дуже красиво. Мінус в тому, що їх легше розбити, ніж фаянсові.

Крім цих двох варіантів, у виробництві можуть використовувати також:

 • кераміку;
 • скло;
 • метал;
 • граніт і ін.

Але, частіше за все, ці матеріали використовують для виготовлення дизайнерських моделей пісуарів.

Купити пісуар в інтернет-магазині Арс

На сайті магазину Арс містяться сотні моделей пісуарів, як для установки в громадських місцях, так і для індивідуального використання.

Вибір моделей дуже широкий, у нас ви знайдете пісуари підлогові, настінні, кутові, з різними системами зливу і подачі води. І все це за максимально вигідною ціною.

Тільки кращі виробники України та світу розміщені на нашому сайті.

Доставка товару відбувається в усі області.

Вибирайте тільки найкраще і купуйте пісуари за вигідною ціною з інтернет-магазином Арс.

Показати ще
Згорнути
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон