Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Меблі для кафе відіграють важливу роль в успішності роботи закладу. Функціональне та естетичне оснащення бару, ресторану та інших закладів громадського харчування чи готелів визначає, чи будуть відвідувачі повертатися і те, наскільки комфортно вони себе почувають.

На що потрібно орієнтуватися при виборі меблів для кафе чи ресторанів

Вибираючи меблі для закладів громадського харчування, слід насамперед приділити увагу її практичності та зручності. До того ж вона повинна гармонійно виглядати в інтер'єрі, і не викликати складнощів у догляді та обслуговуванні.

Основні вимоги до меблів:

  • тривалий термін експлуатації;
  • естетичність;
  • функціональність;
  • здатність збереження вільної площі у приміщенні;
  • застосування екологічно чистих матеріалів під час виготовлення;
  • висока якість та надійність складання.

Якщо обладнання для невеликих кафе може бути мінімалістичним і простим, то меблі для ресторанів повинні уособлювати розкіш та візуальну дорожнечу, як у дизайні, так і в матеріалах. У таких закладах, на відміну від звичайних кав'ярень, відвідувачі проводять набагато більше часу, відзначаючи важливі події та зустрічі, що потребує відповідної обстановки.

Меблі для барів розраховані на високу прохідність. З цієї причини в процесі її підбору варто наголосити на здатності витримувати великі навантаження, надійність і оптимальну міцність.

Вибираючи меблі для готелів, варто враховувати, що вони являються візитною карткою подібних об'єктів та важливою складовою іміджу. І ключова увага приділяється стилістичному оформленню та зовнішньому вигляду меблевих предметів.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент меблів для кафе, барів, ресторанів та готелів. Стільці, столи, крісла, дивани, ліжка, дзеркала, тумби, вішалки та інші предмети, що дозволяють доповнити інтер'єр закладу в будь-якому стилі.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон