Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Насоси та насосна техніка є першочерговим типом обладнання, про наявність та якість якого слід подбати при веденні фермерського або садівничого господарства, або при покупці будинку без централізованого водопостачання. Вибираючи його, слід орієнтуватися на технічні можливості пристроїв та їх експлуатаційні характеристики.

Види насосів та їх особливості

Насоси та насосна техніка — це спеціальний тип обладнання, за допомогою якого здійснюється забір води з колодязя або свердловини та її подальша доставка споживачеві. Експлуатація такого обладнання необхідна у приватних будинках без централізованого водопостачання, а також при організації поливу на ділянці саду або веденні будь-якого виду господарської діяльності.

Пристрої такого типу розрізняють за типом установки, конструкції та експлуатаційними особливостями. Зокрема, перед покупкою слід оцінити наступні нюанси:

  • чистота води у джерелі та наявність у ній абразивних частинок, що впливають на працездатність насоса;
  • дальність транспортування рідини;
  • глибина джерела.

Так, для водопостачання будинку використовують глибинні, поверхневі насоси або насосні станції, що повністю автоматизують цей процес. Поверхневий насос не контактує із рідиною, а розміщується на відстані від неї. До нього підводиться шланг для забору води. При необхідності у великому об'ємі рідини вибирають відцентрові насоси з високим ККД. Насосна техніка вихрового типу забезпечує великий тиск води, але має порівняно низький ККД.

Занурювальні насоси встановлюються під водою і транспортують рідину з глибини до 80 метрів. Залежно від виду вони здатні перекачувати забруднену воду з домішками без ризику зламання. Для повноцінної роботи занурювального обладнання потрібні додаткові комплектуючі для насосів, контролери. Це необхідно для організації регулювання напору, активізації процесу включення та вимкнення техніки.

Що врахувати під час вибору насосної техніки

Грамотно підібрана насосна техніка забезпечить безперебійне та стабільне водопостачання. Тому перед покупкою важливо прорахувати технічні параметри такого обладнання та особливості джерела води. Крім того, оцінюються наступні нюанси:

  • масштаб потреб у воді;
  • особливості джерела та якості рідини;
  • тип установки та конструкції насоса.

Купити відповідну модель насосної станції або насоса можна у нашому інтернет-магазині, обравши товар за каталогом. Також в асортименті представлена ​​продукція для зберігання води: ємності з харчового пластику та резервуари обсягом до 3 тонн, каністри різної форми та місткості. Швидка доставка товару проводиться по всій території України.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон