Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Захист електромережі має на увазі комплекс технологічних та інженерно-технічних заходів, за допомогою яких можна уникнути аварійних ситуацій у ланцюгах струму. Так, захист від блискавки електромережі має на увазі зовнішню установку блискавковідводу, а автомати захисту електромережі припускають монтаж усередині будівлі.

Різновиди захисту електромережі

Якісні гаджети попереджають займанню та виходу з ладу електроприладів у разі високої напруги та інших поширених аварійних ситуацій. До такої категорії товарів належать наступні види продукції:

  • вимикачі та пристрої захисного відключення електроенергії — низьковольтний апарат, що автоматично відключає ділянку електроланцюга при підвищених показниках струму;
  • пристрої захисту від імпульсних перенапруг — надійний захисник у разі короткочасних сильних стрибків;
  • стабілізатори підтримують вихідну напругу у вузьких межах при сильній зміні напруги;
  • диференціальні автомати відключають ділянку електричного ланцюга в аварійних ситуаціях.

Виходячи з потреб, можете підібрати потрібний тип захисного обладнання, яке зведе до мінімуму стрибки електрики. Для вибору правильної техніки краще звернутися до фахівців інтернет-магазину АРС, які допоможуть підібрати необхідний варіант.

На що варто звернути увагу під час підбору захисної техніки

Для кожного будинку та сили напруги будуть підходити різні види стабілізатора. При покупці товарів цієї лінійки зверніть увагу на такі фактори:

  • Потужність електроприладів.
  • Діаметр ввідного дроту.
  • Тип споживача, витрати електроенергії.
  • Активна потужність, наявність нагрівальних елементів.

Не варто забувати, що такі девайси потрібно надійно зберігати подалі від води, прямих сонячних променів, джерел тепла, пилу та вологи. На теперішній час більшість їх виробляється з додатковим захистом від подразників такого типу.

Переваги покупки захисту електромережі у мережі магазинів АРС

Розглянувши силу постачання у всьому будинку та потужність електроприладів, ви обов'язково знайдете бажаний варіант у потрібній кількості. Всі пристрої легкі у монтажі, зручні в експлуатації.

В інтернет-магазині АРС ви знайдете відомі моделі провідних вітчизняних та зарубіжних компаній, що за довгі роки роботи славляться своїм успіхом та якісним товаром: Legrand, Schneider Electric, АСКО-УКРЕМ та ін. Вся продукція виробляється з першокласних матеріалів, тому служитиме не один рік та є безпечною, надійною. Прилади легкі в установці, тому ви без проблем впораєтеся з монтажем наодинці, якщо маєте базові поняття.

Придбати захист електромережі ви можете на сайті ars.ua. Нашим клієнтам надаються зручні способи оплати, швидкісна доставка транспортними компаніями Нова пошта та Укрпошта.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон