Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Матеріали для обробки стін використовуються на завершальному етапі ремонтних робіт, як після косметичного чи капітального оновлення інтер'єру, так і після будівництва нових будівель. Вибір на користь конкретного типу залежить від стану поверхні та способу монтажу.

Різновиди матеріалів для обробки стін

Оздоблювальні матеріали умовно поділяються на дві групи, виходячи з того, який формат обробки потрібно - чорновий або чистовий. При чорновому оздобленні підбираються засоби, які дозволяють підготувати поверхню до наступного кроку, забезпечивши її необхідну шорсткість та рівність. У цю категорію матеріалів входять штукатурка та гіпсокартон, що відрізняються мокрим та сухим способом монтажу відповідно. Також за допомогою чорнових матеріалів можна покращити звуко- та теплоізоляційні властивості приміщення.

Чистове оздоблення передбачає декоративне оформлення стін. До такого типу оздоблювальних матеріалів відносяться:

  • панелі;
  • шпалери;
  • декоративна штукатурка;
  • кахель із природного або штучного каменю;
  • спеціальна тканина для драпірування стін.

При виборі матеріалів для обробки стін варто брати до уваги призначення самого приміщення. Краще відмовитися від основи, яка виділяє токсичні речовини у разі нагрівання або впливу ультрафіолету на користь екологічно чистого та безпечного покриття.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент оздоблювальних матеріалів від найкращих виробників Європи та світу, замовити які можна з доставкою до будь-якої точки України. В наявності декоративна та звичайна штукатурка, шпалери, гіпсокартон, сайдинг, вагонка, штучний камінь, різні фарби та лаки, а також штукатурні профілі та інструменти для монтажу обробки на стіни.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон