Решітки на батареї

3 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

В інтернет-магазині можна купити декоративні екрани різного дизайну, форми, розмірів. Вони виробляються у вигляді панелей, решіток, фарбуються в різні кольори. Для їх виготовлення використовується метал, МДФ.

Декоративні екрани для батарей - характеристики

Випускають декоративні екрани для батарей опалення з матеріалів, які не бояться високих температур, не вигоряють. Ними прикрашають приміщення, вони потрібні для захисту від опіків. Для фарбування використовується нешкідлива полімерна фарба, яка не виділяє запахів при нагріванні.

Монтують декоративні екрани для радіаторів надягаючи на батарею або закріплюючи до стіни. Металеві вироби не зменшують тепловіддачу, вони швидко нагріваються, і самі починають віддавати тепло. Застосовують екрани для того, щоб:

  • прикрасити приміщення;
  • захистити від опіків.

У продажу є скляні екрани, дерев'яні. На вироби з нержавійки методом перфорації наносять візерунки. Метал захищає від інфрачервоного випромінювання. Дерев'яні решітки виглядають стильно, вони безпечні.

Екрани з товстого вітражного скла прикрасять будь-який інтер'єр. Його дуже важко розбити або подряпати. На скло наносять найрізноманітніші малюнки, пейзажі, абстракцію. Панелі з МДФ відрізняються практичністю. З цього безпечного матеріалу виробляють декоративні екрани будь-яких кольорів, форм і видів.

Пластикові вироби рекомендується використовувати для закриття батарей, які нагріваються до температури не більше +50 градусів. Вони недорогі, легко і швидко монтуються і знімаються. Екрани захищають батарею від забруднення, а самі швидко і просто очищаються. Чавунні радіатори потрібно буде рідше фарбувати.

Вартість виробів залежить від розміру, складності виробництва, ціни матеріалів. Вибирають екран виходячи з естетичних і практичних міркувань. У ньому робляться вирізи під труби. Він не повинен закривати крани. Якщо конструкція повністю закриває отвір, то вона повинна легко і швидко зніматися.

Особливості декоративних екранів

Дерев'яні вироби при нагріванні виділяють масла. Вони не схильні до викривлення, розтріскування. Захищені просоченнями і лаком від загоряння. У виробництві використовується деревина, яка застосовується при будівництві саун, лазень. Виріб складається з фасаду, верхній і бічних кришок. Встановлюється на ніжки. Може прикрашатися різьбленими елементами.

Металеві екрани вважаються найбільш практичними і надійними, безпечними. Вони коштують недорого. Можуть використовувати вдома і в офісі. Пластикові моделі відрізняються легкою вагою, навіть якщо вони мають великий розмір. Вони коштують недорого, встановлюються в приміщеннях з великою кількістю батарей, в різних установах, щоб заощадити на покупці екранів. Продаються вироби ручної роботи, дорогі, ексклюзивні.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон