Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Теплоізоляційні матеріали являються групою товарів, які застосовуються для утеплення приміщень і зниження рівня шуму в ньому. При їх виборі враховуються експлуатаційні характеристики за умов різних температур та рівня вологості, показники шумоізоляції.

Які види матеріалів застосовуються для теплоізоляції приміщень

Комфорт перебування в приміщенні багато в чому залежить від того, наскільки низький у ньому рівень стороннього шуму і чи підтримується прийнятна температура повітря. Так, для шумо- та звукоізоляції, а також попередження відтоку тепла та його заміни холодним повітрям з вулиці, у будівництві та ремонті використовуються різноманітні допоміжні матеріали.

Шумоізоляційні матеріали є окремою групою товарів для блокування повітряних і ударних звуків, а саме: звуків, що переносяться повітрям (у тому числі через стіни та тріщини в них, і через відкриті вікна); вібрацій, які переносяться по твердих поверхнях (від електроінструментів, сабвуферів, переміщень по квартирі).

Для зниження рівня шуму у приміщенні підходять різні звукоізоляційні матеріали. До них відносяться наступні:

  • акустичний герметик;
  • пінополіуретанові плити;
  • підкладки під покриття та панелі для підлоги;
  • звукоізоляційний поролон, герметик, панелі, піна, мастика, стрічка;
  • спеціальні плити із мінеральної вати;
  • рідка звукоізоляція на основі целюлози, що напилюється, та інші.

Їх вибір залежить від місця застосування та особливостей шуму у приміщенні. Крім того, слід враховувати правила техніки безпеки, віддаючи перевагу продукції, стійкій до високих температур.

Як вибрати тепло- та шумоізоляційні матеріали

Теплоізоляційні матеріали дозволяють не лише підтримувати тепло в приміщенні, а й економити витрати на його обігрів електроприладами. При цьому при підборі конкретного типу матеріалів для ізоляції звуків і мінімізації тепловтрат, орієнтуються на їх характеристики.

Так, пінопласт - легкий практичний матеріал, який можна зміцнити без сторонньої допомоги. Пориста структура стійка до вологого повітря, повітронепроникна та стійка до гниття. Підходить для будь-яких типів поверхонь, у тому числі цегли, бетону, дерева. Однак пінопласт має високу провідність звуків.

Екструдований пінополістирол практично аналогічний пінопласту, але відрізняється меншою товщиною та більшою міцністю. Може використовуватися і як допоміжна тримальна конструкція.

Пінополіуретан має антикорозійні властивості, високий коефіцієнт теплопровідності, здатність поглинати шум. На конструкцію наноситься шляхом напилення за рахунок чого утворює безшовний монолітний шар. Близькими властивостями також володіє базальтова вата.

Вибрати відповідні теплоізоляційні та звукоізоляційні матеріали можна в нашому інтернет-магазині. В асортименті представлені підкладки зі спіненого поліпропілену, полістиролу, пінополіетилену, екструдованого пінополістиролу. Швидка доставка товарів проводиться по всій території України.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон