Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Системи вентиляції – обов'язковий елемент будь-якої будівлі: від житлового приміщення до офісних та виробничих будівель. Їхнє основне призначення полягає в оновленні повітря. Незалежно від типу вентиляції, вона сприяє виведенню відпрацьованого повітря з підвищеним вмістом вуглекислого газу, домішками вовни та пилу за межі приміщення. Це забезпечує наявність нових повітряних мас в приміщенні, сприяючи зручному мікроклімату і хорошому здоров'ю.

Якими бувають вентиляційні системи

Вентиляційні системи розрізняються за принципом роботи, розміром, способом установки та іншими параметрами, що впливають на їх потужність, наявність нагнітальної здатності та експлуатаційні характеристики. Так, одним із критеріїв їх вибору є спосіб повітрообміну. Він буває:

  • природний;
  • механічний;
  • змішаний (комбінований).

Вентиляційні системи природного типу - найпростіші пристрої. Вони припускають виведення відпрацьованого повітря без додаткової здатності нагнітання. Її принцип роботи базується на витісненні повітря за допомогою різниці температур зовні та всередині приміщення, вітрового тиску та коливань тиску залежно від висоти.

Така система вентиляції підходить для приватних квартир та малогабаритних приміщень з висотою стель до 3 м. При великій квадратурі та завантаженості приміщення вона виявиться малоефективною і не відповідатиме вимогам санітарно-гігієнічних нормативів. У такому випадку знадобиться механічний спосіб нагнітання повітряної маси або встановлення вентиляційної системи, що поєднує природний та механічний спосіб повітрообміну.

Також вентиляційні системи Київ поділяють за конструктивним виконанням. Воно може бути:

  • канальне;
  • безканальне.

Канальні системи вентиляції проектуються та закладаються при будівництві будівлі. Вони являють собою розгалужену трасу з повітроводів, якими здійснюється переміщення повітряних мас.

Безканальний тип вентиляційних систем набагато простіший і менш енерговитратний. Він буває:

  • стельовий;
  • підстельовий.

Крім того, у приміщеннях з високою вологістю та частою задимленістю, запарованістю доцільно встановити витяжну вентиляційну систему. А в місцях великого скупчення людей та на небезпечних виробництвах – вентиляцію аварійного типу, яка пристосована для автономної роботи незалежно від побутової вентиляційної системи та справляється з екстремальними навантаженнями.

Як вибрати вентиляційну систему

При підборі варіанту системи вентиляції враховується специфіка приміщення: являється воно житловим або нежитловим; як часто і з якою ефективністю потрібно проводити оновлення повітря у ньому; чи потрібна підвищена продуктивність вентиляції через сильні забруднення повітря в приміщенні.

Купити вентиляційні системи в Києві з можливістю доставки товару по всій території України можна у нашому інтернет-магазині. В асортименті представлені витяжки, вентиляційні грати та дверцята, повітропроводи, вентилятори, сполучні елементи.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон