Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Вентиляційні системи — постійний приплив чистого повітря

Системи вентиляції — це ключовий компонент будь-якого приміщення, який розв’язує питання рівномірного повітрообміну. У сучасному світі, де якість атмосфери в приміщеннях стає все важливішою, правильно обраний вентиляційний комплекс може забезпечити оптимальні умови для комфортного та здорового життя.

Якщо говорити про деталі з яких складається вентиляційна система, то її формують такі елементи:

 • вентилятор, що створює циркуляцію повітря;
 • вентиляційні решітки, які регулюють напрямок потоку та рівномірно розподіляють його по кімнатах;
 • повітропроводи та комплектуючі, формують єдину конструкцію, яка веде від вентилятора до різних частин будівлі;
 • вентиляційні дверцята, гарантують вільний доступ до пристроїв розташованих у вентиляції.

Ці деталі спільно працюють для забезпечення належної циркуляції та якості повітря в приміщенні, що важливо для комфорту та здоров'я мешканців.

Класифікація системи вентиляції

Впровадження інноваційних рішень у системи вентиляції створює безліч сучасних варіантів для провітрювання будинку. Кожен з них вигідний у певних ситуаціях та має свої унікальні характеристики. Нижче ми детальніше розглянемо як працюють ці установки, на основі отриманих знань ви без вагань оберете належний варіант для конкретного випадку. Вентиляційний комплекс розрізняють за:

Призначенням:

 • витяжна;
 • припливна;
 • припливно-витяжна.

Монтаж перших двох систем зазвичай здійснюється в житлових приміщеннях, у той час, як третій комплекс встановлюється у виробничих об'єктах. Іноді останню систему також можна знайти в житлових будівлях великої площі, таких як багатоповерхові котеджі.

Способом переміщення повітря:

 • природна;
 • примусова;
 • змішана або комбінована.

Перший тип системи вважається застарілим і майже не використовується сучасними людьми. Ви зможете знайти його в старій житловій забудові, підвалах або сараях на приватних ділянках. Наступний, більш сучасний, сприяє поступовому надходженню зовнішнього повітря, підвищуючи його якість в приміщенні. Останній поєднує в собі витяжку та приплив повітря ззовні, забезпечуючи комфорт для мешканців.

Зоною обслуговування:

 • загальнообмінна;
 • місцева.

Система загального призначення спроєктована для забезпечення оптимальних умов в робочій зоні в цілому, у той час, як місцева для регулювання повітрообміну в конкретній частині приміщення.

Вентиляційні системи — як вибрати?

При підборі варіанту системи повітрообміну враховується специфіка приміщення: являється воно житловим або нежитловим; як часто і з якою ефективністю потрібно проводити оновлення повітря у ньому; чи потрібна підвищена продуктивність вентиляції через сильні забруднення повітря в приміщенні.

Інтернет-магазин АРС представляє широкий асортимент товарів, серед яких: витяжки, вентилятори, повітропроводи, сполучні елементи та інше вентиляційне обладнання. Ціна на вентиляційні системи у нашому каталозі завжди конкурентоспроможна, а якість обладнання перевірена часом. Купити будь-яку деталь установки можна з доставкою по всій Україні.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон