Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Якщо Ви маєте намір купити пневмоінструмент — прочитайте статтю. Якщо Ви не є досвідченим майстром в ремонті і будівництві, і покупка такого роду товарів — справа нова і не до кінця зрозуміла, то інформація з цієї статті буде корисна і допоможе швидше відшукати потрібний прилад. Отже, почнемо розставляти все по поличках.


Pneumatic tool: чому купують?


Пневматичний інструмент — категорія ручного інструменту, який приводиться в дію подачею стисненого повітря.


Тиск потоку повітря для більшості інструментів в діапазоні від 6 до 8 Бар
Для нагнітання повітря використовують спеціальний повітряний компресор. До цієї категорії відносять:

  • пневмодрилі;
  • фарбопульти;
  • пневматичні степлери;
  • шліфувальні машинки;
  • пневмомолотки, зубила, інші ударники.


Головною відмінною рисою пневмоінструменту є відсутність електричного приводу. Це зрозуміло. Але в яких випадках це буде цікаво майстру? Ось основні переваги, завдяки яким вибір падає на пневматичний інструмент:

  1. Вага. Відсутність електродвигуна впливає на вагу інструменту і, як наслідок, на продуктивність. Ви не будете так втомлюватися, працюючи легким приладом. Особливо це помітно, якщо Ви працюєте відбійним молотком на виробництві протягом тривалого часу.
  2. Більший робочий ресурс. З тієї ж причини принцип збірки апарату відрізняється, що впливає на довговічність. Пневматичні інструменти служать довше і працюють ефективніше.
  3. Специфіка робочого середовища. Трапляється, що використання електрики небажано, наприклад, в зонах з підвищеною вологістю. У таких випадках використання інструменту з повітряним приводом виправдано.
  4. Відсутність електричної мережі. Незважаючи на те, що компресори працюють від мережі 220 В або 380 В, існують і автономні: бензинові, газові. Їхньої потужності вистачає для тривалої роботи інструменту.
    Відсутність перегрівання інструменту.

 

Як вибирати інструмент з повітряним приводом


Звертайте увагу на наступні речі:

  • Купівля в комплекті з компресором. Ідеальний варіант, якщо Ви ще не купили нічого і маєте можливість підібрати і інструмент, і компресор зі схожими параметрами.
  • Витрата повітря. Ще можна наштовхнутися на слова «продуктивність» і «потужність» (останнє не дуже коректне). Вимірюється в літрах за хвилину. Якщо компресор видає 320 л/хв стиснутого повітря, то і інструмент потрібен відповідний. Зверніть увагу, що цей показник часто можна змінювати спеціальним регулятором компресора.
  • Робочий тиск. Краще вибирати інструмент з певним «запасом»: максимальний тиск інструменту має бути нижче максимального тиску компресора. Це важливо при тривалій роботі, коли компресор «не встигає» створити потрібний тиск.
  • Перевірений виробник. Купуйте тільки інструмент брендів, що заслужили хорошу репутацію. Такі товари сертифіковані, безпечні, мають гарантійне обслуговування, словом, знижують можливість розчарування до мінімуму.


Увага! Якщо Вам цікаво пневмоінструмент купити виключно з відміткою Україна, то поспішаємо Вас порадувати: виробники Dnipro-M, Промінструмент і Алмазінструмент пропонують асортимент, що заслуговує на увагу.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон