Степлери електричні

8 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
 1. Шукаєте вигідні пропозиції?
  Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
  Підписатися
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Забивати цвяхи, звична справа для господаря будинку, але це вимагає витрат сил і часу. Для прискорення і полегшення такого процесу був винайдений електростеплер. З його допомогою можна з'єднувати заготовки, тканини, зводити теплиці, обшивати вагонкою заміський будинок. Як з'єднувальні елементи використовують скоби, цвяхи, шпильки, які влітають в матеріал в результаті механічного, пневматичного, або електричного впливу.

Щоб не розгубитися в такому розмаїтті і придбати якісний і продуктивний інструмент, необхідно оцінити і розібратися в видах, а також в характеристиках пристрою.

Отже, за типом живлення степлери ділять на:

 • Електричні, популярні, потужні апарати. З'єднувальні елементи забиваються за допомогою електричної енергії при натисканні кнопки. З такою маніпуляцією впорається не тільки чоловік, але і прекрасна половина людства. Робота виконується без надмірних зусиль і витрат часу. Але електрика є не завжди і не скрізь, для таких випадків був розроблений наступний тип.
 • Акумуляторні, приходять на допомогу при відсутності електроживлення, в умовах віддалених від цивілізації. Вони мобільні, шнур відсутній, не плутається під ногами і не заважає. В якості елементів живлення використовують літій-іонні акумулятори. Вони екологічно безпечні, легкі, потужні. Процес підзарядки відбувається протягом 30 хвилин. У них відсутній ефект пам'яті. Недоліком вважається непридатність роботи на морозі. На сьогоднішній день майже всі виробники переходять на даний вид і працюють над їх поліпшенням.
 • Пневматичні, в якості рушійної сили застосовують стиснене повітря. Такі інструменти мало важать, мають високу продуктивність і швидкістю забивання. Їх використовують на виробництві, адже в комплекті йде компресор, який займає місце, та й коштує чималих грошей.
 • Механічні, вони також представлені на ринку, запускаються натягом пружини, яка приводиться в рух рукою. Їх конструкція проста і нехитра. Але щоб працювати таким пристосуванням, потрібно запастися терпінням і мати достатню фізичну силу.

Наступним кроком, після вибору типу живлення, буде усвідомлення для яких цілей, і як часто інструмент застосовуватимуть. Простіше кажучи побутовий, або професійний електричний степлер потрібен.

Для цього необхідно оцінити технічні характеристики.

 1. Потужність, цей прилад не відрізняється високими показниками. Для домашнього, не частого використання підійде пристрій з показником від 100 Вт. Професійні вимагають близько 1500 Вт.
 2. Кількість ударів, або пострілів в хвилину. Середньою вважається цифра 20 - 40 штук. Якщо величина досягає 50 штук/хв, то це високий показник для скобозабивного електричного пістолета.
 3. Сила удару, важливий момент у виборі, налаштовується гвинтом регулювання, який дозволяє підібрати величину, для роботи з потрібним розміром скоб. Для високої точності деякі моделі обладнують електронним регулюванням.
 4. Довжина ніжки скоби, змінюється від 7 до 25 мм. До речі, пневмо моделі, можуть загнати кріплення до 80 мм.

Важливим пунктом у виборі електричного степлера, є вид скоб.

Вони бувають:

 • Сталеві, володіють достатньою твердістю, середньої ціни. Але не підходять для умов підвищеної вологості, адже швидко іржавіють.
 • З нержавійки, або оцинковані. Коштують дорого, але довговічні, адже підходять для будь-яких умов.
 • Мідні, дорогі і надійні кріплення. Оптимальні для вологого клімату.
 • Алюмінієві, вони, звичайно, не піддаються корозії, і найдешевші, але назвати їх надійними не вийде. Якщо для м'якого матеріалу ще підходять, то в твердий не входять, зминаються.

Крім виду матеріалу, звертайте увагу на те, чи є заточка на кінці ніжок скоб. Для м'яких основ, це не настільки важливо, а ось для жорстких, має вирішальне значення.

Також скоби можуть бути П-подібні, Т- подібні і цвяхові. Перший тип використовують для кріплення кабелю і в меблевій індустрії. А наступні два - в будівельних електричних степлерах. Цвяхові застосовують також в електростеплерах для цвяхів.

Як і всі електроінструменти, електростеплери вимагають обережного поводження, дотримання правил безпеки.

Отже,

 1. Перед тим як приступити до роботи перевіряйте комплектацію і надійність кріплення всіх деталей.
 2. Оцініть справність кабелю, вилки, кнопок. Вони повинні бути цілими, без тріщин і видимих ​​пошкоджень. Також стан вимикача, при натисканні він повинен плавно змінювати положення і не іскрити.
 3. Беріть електроінструмент тільки сухими руками, і не працюйте під дощем!
 4. Час від часу вимикайте пристрій і давайте йому відпочити.
 5. При покупці зверніть увагу, чи є захист від довільного вистрілювання.
 6. Електростеплер цікавить і як магніт, притягує дітей, тому не залишайте інструмент без нагляду, навіть у вимкненому стані.

Скобозабивний електричний пістолет стане в нагоді не тільки в професійній діяльності, а й для домашніх, ремонтних робіт.

Також прийде на допомогу власнику заміського будинку. Скористатися ним зможе, як фізично сильна, так і слабка людина.

Замовити та придбати електростеплер зручно в Інтернет магазині. Так вийде заощадити найдорожче-час.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон