Повітронагрівачі

6 Товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

У наш непростий час глобальних змін клімату, потрібно бути впевненим в комфорті приміщень. Не тільки квартир і приватних будинків, а й виробничих споруд, для цих цілей використовують промислові повітронагрівачі. Як джерело тепла застосовують підігріте повітря, яке видувається з пристрою за допомогою вентилятора. Простота конструкції і невелика ціна, в порівнянні з аналогічними пристроями забезпечують популярність повітронагрівачів. Щоб підібрати правильний варіант слід враховувати площу, яку необхідно обігріти, витрату повітря, кількість і вид використовуваних ресурсів.

Види повітронагрівачів

Виходячи з таких моментів повітряні системи опалення класифікують на:

 1. Тепловентилятори промислові - пристрої потужні і габаритні. Використовуються для опалення складських, цехових, заводських приміщень, а також магазинів і розважальних центрів. Для живлення теплообмінника використовують електрику, або гарячу воду. Вони можуть бути як стаціонарні, так і переносні.
 2. Повітряно-теплові завіси - особливі, сучасні пристрої, здатні розділити зовнішні погодні умови і клімат в приміщенні. Процес нагрівання повітря відбувається за рахунок гарячої води або електрики. Встановлюють їх в дверних і віконних отворах, вертикально, або ж горизонтально.
 3. Теплові гармати -це мобільні, невеликі моделі спрямованого типу. Вони ефективно справляються з обігрівом будинку, магазину, офісу.
 4. Дестратифікатори - повноцінним агрегатом його важко назвати, основна функція перемішування повітря, теплого з верхнього стельового рівня в нижній. Допомагає рівномірно розподілити тепло і підвищити ефективність основних нагрівачів. Добре зарекомендували себе в високих промислових приміщеннях.

Серед перерахованих видів, популярністю користуються теплові гармати. Розміри і можливість переміщення дозволяють використовувати їх не тільки в промислових приміщеннях, а й в гаражах, квартирах. Часто є необхідність купити гармату для натяжних стель. Адже в останній час, для оздоблення все частіше використовують полотно ПВХ, яке для рівномірного натягу вимагає підігріву.

Види повітронагрівачів в залежності від типу живлення

Залежно від типу живлення гармати ділять на:

 1. Газові - справляються з підтримкою потрібної температури. Працюють на балонному газі, який є доступним за ціною. У порівнянні з іншими моделями, мають середню потужністю. При роботі відбувається спалювання кисню, тому необхідно забезпечити вентиляцію приміщення. А також, прибрати з підлоги усі легкозаймисті предмети, наприклад, папір, ганчірки.
 2. Електричні - за своєю будовою нагадують великий фен всередині якого знаходиться ніхромова спіраль. При включенні в мережу, вона нагрівається, а тепло, що утворилося видувається вентилятором. За потужністю поступаються попередньому варіанту, але компактні і легко поміщаються в багажнику автомобіля. Для кімнати більше 40 квадратів доведеться купити дві електропушки для обігріву. Такі моделі завоювали свого споживача завдяки безшумності та екологічності, адже в процесі роботи не виділяються шкідливі речовини.
 3. Дизельні або бензинові агрегати - відрізняються високою потужністю. Бувають прямого і непрямого нагріву. Щоб працювати з ними необхідно дотримуватися заходів безпеки та виконувати інструкцію. Нехтування загрожує аваріями і травматизмом. Тому, вони використовуються професіоналами, для монтажу натяжних стель на великих промислових об'єктах.
 4. Водяні гармати - рідко працюють самостійно та застосовуються, як доповнення до попередніх пристроїв. Його підключають до системи центрального опалення, а нагрівання відбувається за допомогою гарячої води.

Основні вимоги до повітронагрівачів

Незалежно від типу, усі повітронагрівачі повинні:

 • прогрівати простір рівномірно і підтримувати потрібну температуру протягом усього часу роботи.
 • не допускати появи конденсату.
 • нагрівати полотно до необхідної температури, підходити для монтажу і демонтажу плівок ПВХ.

З настанням холодів, всіх нас переслідує одна думка, "як швидко зігрітися?" Ми хочемо тепла вдома, на роботі, в магазині. Центральне опалення з кожним роком дорожчає і змушує шукати інші методи. Тому, повітронагрівачі користуються все більшим попитом.

Відштовхуючись від вище викладеної інформації та площі приміщення, вийде вибрати оптимальну модель. А при необхідності зробити натяжну стелю, правильним рішенням буде-купити теплову гармату. Придбати дані агрегати можна в ынтернет-магазині, заощадивши час і гроші.

Показати ще
Згорнути

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон