Набори електроінструментів

10 Товарів
Рекомендовані Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі
Відобразити як Сітка Список
Рекомендовані Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі
Відобразити як Сітка Список

Як багато речей оточує нас щодня! Картини на стінах, меблі, світильники і люстри. Все це зроблено за допомогою інструментів, в основному електричних. Вони створені для прискорення і полегшення ремонтних, оздоблювальних та будівельних робіт. Кожен поважаючий себе господар в своєму арсеналі має чарівний кейс для побутового користування. Інструменти можуть бути різними: не дуже витривалі, менш потужні, легші за вагою, нижчі за ціною або досить дорогі.

Електроінструменти добре зарекомендували себе в домашньому господарстві. Вони прийдуть на допомогу умільцю в гаражі, на дачі, в квартирі. Такі моделі відрізняються від професійного варіанту, який не лише може бути важчим та функціональнішим. А ще й в рази потужнішим та дорожчим. Їх застосовують на будівництвах, при бурінні чи сверлінні. Такі інструменти повинні працювати тривалий час без перерв, даючи своєму господареві впевненість в тому, що не зламаються, і не підведуть у відповідальний момент. Купити електроінструмент українських та світових брендів в Україні може кожен. Далі розберемось як зробити правильний вибір.

Види електроінструментів

 • Мережеві (електричні). Назва говорить сама за себе, працює від мережі, не вимагає підзарядки. Такі моделі з'явилися давно і не втрачають своєї актуальності по сьогоднішній день. Вони потужні, витривалі, але не приносять користі при відсутності електрики.
 • Акумуляторний. Працює далеко від цивілізації, на будівельних майданчиках, на присадибних ділянках. Такі моделі зручно носити за поясом, що дозволяє звільнити руки, особливо при роботі на висоті.

Електроінструменти повинні відповідати наступним якостям:

 • мати функцію плавного пуску, при цьому інструмент не буде стрибати в руці, і не зможе поранити людину;
 • так як робота тісно пов'язана з виділенням пилу, така техніка обладнана вузлом пиловидалення, або патрубком для підключення пилососу;
 • володіти функцією реверсу, вал пристосування повинен обертатися в обидві сторони;
 • незамінним доповненням буде оснащення спеціальним пристроєм, який зменшує вібрацію. Це знижує навантаження на руки;
 • можливість регулювання оборотів. Вони встановлюються вручну, або самим приладом;
 • наявність підсвічування робочої зони, дозволяє зробити отвір в потрібному місці і не дірявити стіни кілька разів;
 • щільно сидіти в руці, мати достатню вагу. Легкі інструменти не завжди якісні. Адже достойні моделі забезпечені вузлами з металу, а не з пластмаси;
 • продукція повинна бути сертифікована, з гарантією не менше року;
 • інструмент повинен відповідати записаним в інструкції характеристикам.

     На сьогоднішній день в Україні можна купити як дешевий електроінструмент, так і дороговартісний.

Як визначитися з потрібним варіантом? 

Отже, для початку визначтеся з якою метою ви купуєте такий товар: для роботи по дому чи в масштабах професіонала. Це відправна точка, далі вибирати слід орієнтуючись на:

 • потужність;
 • час безперервної роботи;
 • матеріал з якого зроблені основні деталі;
 • умови зберігання;
 • матеріали, з яким будете працювати.

Тепер зупинимося на виробниках, які представлені в нашій країні, оцінимо їх переваги і недоліки. Почнемо з чемпіонів ринку - німецькі виробники Bosch і Metabo.

  Компанія Bosch працює в Україні з 1993 року, піклуючись про якість продукції, що випускається. Тому їхня репутація бездоганна. Вони пропонують класичні, перевірені часом моделі, а також оригінальні новинки. Їх цінова політика може здатися завищеною, але якісний інструмент не може коштувати дешево, адже всі деталі робляться з металу і служать заявлений термін служби.

Головною гордістю фірми Metabo є електроінструменти на акумуляторах. Це їх основний напрямок. З 2005 року вони перейшли на літій - іонну технологію, і досягли успіху. На сьогоднішній день вони займають лідируючі позиції по розробці та впровадженню акумуляторних блоків ємністю від 4 до 8 А/год. Що дозволило перевести на батареї потужні інструменти без втрати витривалості. Такі прогресивні технології зробили переворот в світі електроінструменту.

На другому місці знаходиться японська компанія Makita, займаючи 20% ринку. Їх вартість нижча від попередніх, але за якістю не поступаються. У сфері інструменту понад 100 років. Незважаючи на такий поважний вік, компанія не втрачає потужності і стрімко розвивається, представляючи понад 350 видів продукції.

Окремо слід зупиниться на вітчизняному виробнику під назвою Дніпро-М. Свій шлях починає з 2000 року, коли ринок був переповнений низькопробним товаром. В цей період і прийшла ідея створити електроінструмент, ціни на який не “кусаються”. Девіз компанії - професійна якість кожному українцю. Підтвердженням цьому будуть мільйони задоволених клієнтів.

Торгова марка Дніпро-м випускає:

 • Зварювальні апарати;
 • Електроінструменти;
 • Ручний інструмент;
 • Аксесуари та витратні матеріали.

Є й інші компанії, вони займають невеликі ніші на ринку. Це  виробники з США, Голландії, Росії. Тут же хочеться додати, щоб ви остерігалися підробок. Всі справжні вироби мають сертифікати якості та відповідають міжнародним нормам виготовлення.

Не забудьте про техніку безпеки

 • Перед тим як приступити до роботи перевіряйте комплектацію і надійність кріплення всіх деталей.
 • Оцініть справність кабелю, вилки, кнопок. Вони повинні бути цілими, без тріщин і видимих ​​пошкоджень. Також стан вимикача, при натисканні він повинен плавно змінювати положення і не іскрити.
 • Беріть електроінструмент тільки сухими руками, уникайте вологих приміщень і не працюйте під дощем!
 • Приступаючи до роботи не вживайте алкогольні та наркотичні речовини.
 • При появі диму, або запаху гару, вимикайте прилад і відключайте від мережі. 

Наведена інформація полегшить процес вибору та купівлі техніки такого типу. Можливо Вам підійде побутовий чи професійний інструмент, або ж доведеться купити електроінструмент по дереву. Замовлення у нашому інтернет-магазині прискорить і полегшить процес вибору.

Показати ще
Згорнути

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон