Антисептики для деревини

92 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Щоб захистити деревину від біологічного руйнування необхідний якісний антисептик для дерева, з антибактеріальними характеристиками. Правильно підібране просочення повинно відштовхувати вологу, не давати атмосферним, механічним впливам зіпсувати дорогий матеріал, паралельно надаючи йому привабливий зовнішній вигляд і декоративність. Щоб вам було простіше орієнтуватися в різновидах антисептичних складів для обробки дерева, розглянемо їх основні види з характеристиками докладніше.

Антисептик для дерева: різновиди та відмінності

Обробка деревини антисептичними препаратами - обов'язковий етап у зведенні будівель, конструкцій з дерева, облаштуванні кроквяних систем і виготовленні продукції, що експлуатується в умовах підвищеної вологості. За складом антисептик для деревини буває:

  • Водорозчинний.
  • Олійний.
  • Органічний.
  • Комбінований.

Перший різновид застосовується для просочення дерева будь-яких порід і типів. Використовується для захисту поверхонь, що не мають прямого контакту з вологою або водою. У складі препаратів даного типу присутні: борна кислота, бура, натрію фторид і кремнію фторид. Засіб швидко висихає, але має невелику глибину проникнення.

Масляні просочення найбільш затребувані в деревообробці завдяки ефективності від впливу вологи, атмосферних і біологічних факторів. Їх часто використовують для зовнішніх робіт. Незмивні склади масляного типу виготовляють зі сланцевих, антраценових, креозотових, кам'яновугільних, напівкоксових масел. Мінус таких препаратів: токсичність і горючість.

Органічні антисептики застосовують всередині, а також зовні приміщень. Після висихання вони утворюють щільну незмивну плівку з високими гідрофобними характеристиками, стійку до механічних пошкоджень і ультрафіолету.

Комбіновані склади виготовляють з мінеральних солей з органічними розчинниками. Вони об'єднують в собі властивості антисептиків і антипіренів (речовин, що перешкоджають загорянню матеріалу).

Як підібрати склад відповідного типу

Купуючи антисептик по дереву, варто враховувати місце експлуатації майбутньої дерев'яної конструкції. Для зовнішніх робіт потрібно використовувати тільки спеціалізовані склади, стійкі до ультрафіолету, опадів, підвищеної вологості, перепадів температур. За типом нанесення склади для зовнішньої обробки ділять на дві групи:

  • Препарати з глибокою проникаючою здатністю, що знищують грибки, цвіль, шкідливі бактерії і комах, які завдають шкоди деревині.
  • Склади фінішного типу, при висиханні утворюють плівку, що захищає фасади, зовнішні частини дерев'яних конструкцій від вітру, ультрафіолету та інших атмосферних явищ.

Разом з ефективністю засоби для зовнішньої обробки часто мають сильний хімічний запах, тому їх не можна використовувати всередині приміщень.

При покупці просочення зверніть увагу на витрату, економічність в нанесенні, склад компонентів, сумісність з декоративними покриттями, термін дії обраного засобу. Від того, в скільки шарів потрібно наносити склад, залежить кінцева вартість обробки. Вибираючи дешевий антисептик, переконайтеся в тому, що він не вимагає багатошарового нанесення, інакше заощадити на ньому у вас не вийде.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон