Просочення для дерева для зовнішніх робіт

180 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Щоб атмосферні умови, перепади температур, ультрафіолетове випромінювання, надмірна вологість не скоротили термін експлуатації дерев'яних конструкцій необхідно використовувати якісну олію для дерева для зовнішніх робіт, відповідне типу і особливостям матеріалу. В результаті такої обробки деревина набуває стійкість до вологи, менше деформується, стає не сприйнятливою до грибкових уражень, цвілі і шкідників. Щоб вам було простіше орієнтуватися в просоченнях на масляній основі, з їх особливостями ознайомимося докладніше.

Олія для дерева для зовнішніх робіт: різновиди, властивості, характеристики

Основне завдання просочення дерева маслом: створення щільної субстанції, проникаючої глибоко в пори матеріалу, позбавляючи його від природної вологості, не даючи формуватися живильному середовищу для появи комах і патологічних мікроорганізмів. Для цього використовуються засоби на натуральній або синтетичній основі.

Найбільш цінними для зовнішнього просочення деревини є масла зі здатністю до прискореної полімеризації. Ця властивість досягається завдяки присутності в їх складі гліцеридів ліноленової і лінолевої кислот. До таких препаратів відносять лляні, конопляні, тунгові склади, кожен з яких має свої плюси і особливості:

  • Лляні олії застосовуються для зовнішньої обробки дерев'яних виробів в чистому вигляді або з додаванням додаткових компонентів у вигляді присадок або восків.
  • Тунгові олії відрізняються великою глибиною проникнення, високою швидкістю полімеризації, водовідштовхувальними характеристиками. Застосовуються для просочення деревини цінних порід.
  • Тикові олії являють собою суміш лляних, тунгових, соєвих масел. Створюють покриття, стійке до вологи, цвілі, бактерій.

Також дерев'яні конструкції обробляють дігтярним маслом, що представляє собою найсильніший антисептик природного походження. Для посилення ефекту багато олійних складів містять додаткові компоненти: воски, прискорювачі полімеризації, колорування дерев'яних поверхонь.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон