Олива для деревини

9 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Щоб продовжити життя конструкціям з натуральної деревини, зробити їх зовнішній вигляд завершеним і привабливим, необхідні якісні оливи для дерева, що захищають її від біологічних, механічних, атмосферних впливів. Правильно підібраний склад не тільки надійно захистить природний матеріал від гниття, але і приховає дрібні недоліки на його поверхні, додасть їй блиск і виражений відтінок. З особливостями просочень на масляній основі, їх характеристиками ознайомимося докладніше.

Олива для дерева: різновиди та відмінності

Обробка виробів з деревини – обов'язковий захід, який продовжує термін їх експлуатації, що захищає від руйнування в результаті розвитку грибка, цвілі або ураження комахами-шкідниками. Для просочення дерев'яних заготовок застосовують різні засоби, в тому числі масла, що розрізняються за складом. Найбільш затребуваними в даний час є препарати наступних видів:

  • Тунгові;
  • Тикові;
  • Лляні;
  • Мінеральні;
  • Дігтярні;
  • Масла-воски.

Тунгові оливи надають дереву міцність, підходять для зовнішнього і внутрішнього використання, не жовтіють, не змінюють відтінок з часом. Стійкі до розчинників. Забезпечують захист від вологи.

Тикові - виготовляють на основі лляних, тунгових і соєвих олій. Вони не токсичні, безпечні для здоров'я. Глибоко проникають в пори матеріалу, виштовхуючи з них вологу, попереджаючи розтріскування. Покращують зовнішній вигляд дерева, не бояться ультрафіолету.

Оливи на дігтярній основі мають антисептичні властивості. Містять сосновий скипідар, пневісмоли і лляне масло. Захищають від шкідників, гнилі, грибків, дезінфікують поверхню, добре тримаються.

Засоби на основі льону стійкі до впливу вологи, вирівнюють недоліки деревини, можуть використовуватися спільно з розчинниками. Виробляються в нерафінованій, рафінованій і гідратованій формі.

Мінеральні оливи прості в нанесенні, швидко сохнуть, не мають вираженого запаху. Застосовуються в промислових умовах.

Також для обробки дерев'яних поверхонь застосовуються тонуючі, що надають матеріалу відтінок цінних порід деревини, датські оливи, що містять уайт-спірит, вазелінові, соняшникові, кокосові та інші олії, що зберігають матеріал від негативних факторів.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон