Дрилі пневматичні

5 Товарів

З нашим шаленим ритмом життя, треба виконувати роботу швидше, ефективніше.

Це стосується всього, побутової техніки, апаратури і навіть інструментів. Так, наприклад, для підвищення продуктивності використовують пневмодрель. Такий інструмент знайшов своє застосування на станціях техобслуговування і підприємствах, в побуті використовується рідше, через наявність компресора який займає простір.

Для придбання пневмодрелі треба знати, як виглядає інструмент і чим відрізняється від інших дрилів.

Отже.

За типом живлення розрізняють:

  • Електричні, дрилі, з живленням від мережі змінного струму. Вони зроблять отвір у відносно м'якому матеріалі, наприклад в дереві, або пластику.
  • Акумуляторні, виручають любителів працювати на дачі, далеко від цивілізації, де немає можливості підключитися до електрики. Вони вимагають догляду і зарядки. Випускають пристрою на акумуляторах нікель-кадмій і літій-іон. Перший варіант вимагає повної розрядки і подальшої зарядки, для побутових потреб його потужності достатньо, працюють на морозі. Другі сучасні та екологічні, витримують навантаження і справляються з поставленими завданнями.
  • Гідравлічні, працюю від гідравлічної рідини, можуть працювати під водою.
  • Пневматичні, потужні моделі, працюють від стисненого повітря, що подається по гнучкому шлангу від компресора. Складаються з пневмодрилі, редуктора, пускового механізму. Вони бувають прямі, найбільш популярні, в них збігаються вісь патрона і вісь двигуна. Вони займають 90% усіх проданих пневмодрелей. І кутові, призначені для роботи у важкодоступних місцях, мають Г-подібну форму. За вагою пневмодрелі близько кілограма, це зручно, якщо доводиться працювати цілий день. Також безпечні, адже виникнення іскри неможливо, тому таку дриль використовують в приміщеннях з підвищеною вологістю і вибухонебезпечністю. Їх низька вартість, і довговічність приваблює користувачів.

Серед дрилів, пневмо варіант займає свою нішу на ринку, для великого обсягу роботи з свердління кращого помічника не ​​знайти.

Щоб придбати таку модель скористайтеся Інтернет магазином, там ви знайдете повну інформацію про товар і фото.

Показати ще
Згорнути

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон